Na dobre i na złe, odc. 682 - Psychicznie chora kobieta

Wszyscy fani serialu "Na dobre i zna złe" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 682. odcinka. Co tym razem wydarzy się w Leśnej Górze? Problemy Adama nawarstwiają się. Przypadkowo spotkana w lesie kobieta oskarża go o gwałt. Sytuację pogarsza fakt, że lekarz już kiedyś miał podobną sytuację. Dodatkowo Oliwia zaczyna rodzić. Na oddziale przychodzi na świat syn bohaterów - Józio. Do szpitala ponownie trafia Stasio, którym zajmuje się doktor Tretter. Niestety, stan chłopca z chwili na chwilę jest coraz gorszy.

Na dobre i na złe - Tajemnicza nieznajoma

Adam, spacerując po okolicach Leśnej Góry, zauważa zakrwawioną kobietę. Kiedy próbuje jej pomóc, ta wpada w panikę. Próbuje nawet zrobić lekarzowi krzywdę. Zaczyna krzyczeć i bezpodstawnie oskarżać Krajewskiego. Na miejscu od razu pojawia się policja i rozpoczyna wyjaśniać sprawę. Początkowo nikt nie chce wierzyć, że chirurg mógłby zgwałcić poszkodowaną, jednak musi on poddać się niezbędnym badaniom. Szybko okazuje się, że kobieta uciekła z zakładu psychiatrycznego. Działa to na korzyść Adama. Mimo to, lekarz ciągle martwi się, że z tej sytuacji mogą wyniknąć kolejne problemy.

Nowa miłość Adama

W poprzednich odcinkach Na dobre i na złe dowiedzieliśmy się, że Adam i Oliwia spodziewają się dziecka. Niestety, ich relacja jest bardzo trudna, szczególnie, że Krajewski obecnie spotyka się z nową partnerką. Policjantka cały czas wspiera go, gdy kobieta chora psychicznie oskarża lekarza o gwałt. Chirurg coraz bardziej przekonuje się, że nie widzi przyszłości z Oliwią. Jest zakochany w Wiktorii. Przy pierwszej okazji zapewnia ją o swojej miłości.