Na Wspólnej, odc. 2565 - Łucja bez zapowiedzi przyjeżdża do Polski

Z czym zmierzą się bohaterowie "Na Wspólnej w 2565 odcinku kultowego serialu? Nie ulega wątpliwości, że stoją przed nimi wielkie wyzwania. Łucja przyjeżdża z Irlandii, żeby zrobić niespodziankę Danielowi - ten jednak reaguje inaczej, niż by się tego spodziewała. Nowak nie kryje irytacji - jego rodzina jest w tarapatach, a nie może nawet liczyć na porządną ochronę. Tymczasem Daria wdraża w życie swój plan uwiedzenia Dominika.

Niespodziewane odwiedziny

Smolny wysłuchuje podziękowań Daniela w związku z tym, że zdecydował się zatrzymać Dominikę w redakcji, jednak nie odpuszcza sobie wygłoszenia umoralniającej przemowy. Tuż po tym, jak suszy chłopakowi głowę z powodu jego podwójnego życia, zjawia się Łucja we własnej osobie. Dziewczyna przyjechała z Dublina, żeby odwiedzić ukochanego. Daniel w pośpiechu wyprowadza ją z redakcji, żeby nie doszło do jej spotkania z Dominiką.

Po śmierci Jakuba

Bohaterowie „Na Wspólnej” opłakują Jakuba. W najgorszym stanie jest pani Marcinkowa – zajmuje się nią Ela. Nowak idzie zobaczyć się z Tadeusiakiem – ma serdecznie dosyć całej sytuacji i martwi się, że nawet teraz jego rodzina nie może liczyć na ochronę. Robert nie jest w stanie zapewnić mu porządnej ochrony, za to proponuje plan, który ma szanse uśpić czujność mafijnych morderców.

Czy Daria rozkocha w sobie Dominika?

Darii tak zależy na spędzeniu weekendu z Dominikiem, że zmyśla ojcu, że jest przeziębiona. Kiedy tylko Sławek opuszcza dom, dziewczyna namawia chłopca na wspólne wyjście i uczczenie zaliczonego kolokwium. Wszystko idzie zgodnie z planem – młodzi świetnie się czują w swoim towarzystwie. Czy Dominik zakocha się w Darii?