Na Wspólnej, odc. 2567 - testament Jakuba przewraca do góry nogami życie Eli

Co takiego wydarzy się w 2567 epizodzie produkcji "Na Wspólnej"? Bohaterowie muszą stanąć twarzą w twarz z prawdą - niestety nie zawsze będą to miłe spotkania. Po pogrzebie Marcinka Elżbieta poznaje treść testamentu byłego męża. Z kolei Daniel ledwie manewruje pomiędzy dwoma kobietami - zbliża się ich nieunikniona konfrontacja. Z kolei na oddziale Ostrowskiego wybucha ostra kłótnia pomiędzy nim a Kolendą. Zobacz, co stanie się potem!

Na wspólnej - Testament Marcinka

Nadchodzi bolesny dzień pogrzebu Jakuba, który zginął na skutek perfidnej zemsty lokalnej mafii. Po ceremonii do Elżbiety i pani Marcinkowej podchodzi notariusz. Mężczyzna stwierdza, że jest wykonawcą ostatniej woli nieboszczyka i prosi, aby obie kobiety udały się z nim do kancelarii. Na miejscu czyta im testament Marcinka. Ela – jego była żona – jest w ciężkim szoku.

Zdrada Daniela o krok od ujawnienia

Dominika odchodzi od zmysłów – nie chce dłużej być „tą drugą” i pragnie swojego kochanka na wyłączność. W pracy atakuje Daniela i każe mu wybierać pomiędzy sobą a Łucją. Nagle w redakcji pojawia się sama Pruska, która ma zamiar poważnie porozmawiać z kobietą wydzwaniającą do jej mężczyzny. Czy dialog z Dominiką sprawi, że prawda wreszcie wyjdzie na jaw?

Ostrowski kontra Kolenda

Na oddziale Ostrowskiego ma miejsce kolejne ostre starcie. Wszystko zaczyna się od tego, że psuje się sprzęt potrzebny do operacji. Ordynator jest wściekły i wymaga od dyrektorki zakupów w trybie natychmiastowym. Kolenda protestuje – oglądaj Na Wspólnej, żeby dowiedzieć się, kto postawi na swoim!