Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna zbliża się do Jakuba

Co takiego zaproponują nam twórcy "Barw szczęścia" w nowym, 1726. odcinku? Fani serialu powinni przygotować się na kilka niespodzianek. Epizod kontynuuje wątek zakazanej miłości Angeli i Roberta - Magda stara się złagodzić gniew Sebastiana. Lekarz informuje Władka, że mężczyzna musi zrezygnować z dotychczasowego trybu życia. Tymczasem myśli Anny wciąż krążą wokół Jakuba - czy pisarzowi uda się zająć miejsce Marczaka?

Barwy szczęścia - Sebastian chce zemsty

Fakt, że Angela kocha się w dorosłym nauczycielu, doprowadza Sebastiana do szału. Mężczyzna wierzy, że najlepiej wie, co jest dobre dla jego córki. Dlatego ze wszystkich sił chce ją ochronić i sprawić, że Robert zniknie z jej życia. Swoje trzy grosze wtrąca Magda, która próbuje załagodzić napiętą sytuację.

Smutna wiadomość dla Władka

Kolejnym wątkiem poruszonym w 1726 odcinku „Barw szczęścia” jest powrót Władka do normalnego funkcjonowania. Niestety lekarz mówi pacjentowi, że dotychczasowa praca naukowca w laboratorium w ogóle nie wchodzi w grę. Mężczyzna bardzo to przeżywa.

Mętlik w głowie Anny

Po ostatnim spotkaniu z Nasielskim Anna nie może przestać myśleć o byłym uczniu. Cały czas z nim esemesuje i zdaje się nie zwracać uwagi na męża. Daje to do myślenia Marczakowi, który dochodzi do wniosku, że zaniedbuje swoją żonę. Jerzy próbuje wyjść z miłym gestem i zaprosić Annę na miły wieczór. Kobieta widzi się jednak z Nasielskim, który obnaża przed nią swoje uczucia. Chce wiedzieć, czy ma jakiekolwiek szanse u byłej nauczycielki. Jak zareaguje na to Anna oraz czy Marczak dowie się o swoim konkurencie? Oglądaj Barwy szczęścia!