Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominikę zżera zazdrość

Jakie rewelacje przyniesie 2566 epizod "Na Wspólnej"? W nowym odcinku przyjrzymy się bliżej miłosnym i zawodowym rozterkom bohaterów. Brzozowski musi wziąć na siebie konsekwencje prowadzenia podwójnego życia - obie kobiety zaczynają być o niego (słusznie) zazdrosne. Z kolei Beata, która zrujnowała już ślub Anastazji, znów mąci w życiu koleżanki i odwiedza załamanego Tomka. Weronika angażuje się zaś w podejrzaną sprawę trującej garbarni - chce poznać okoliczności, w jakich umierają ludzie.

Na wspólnej - Kochanka zazdrosna o dziewczynę

Daniel, który sam nie odnajduje się w swoich uczuciach, zostaje wreszcie postawiony pod ścianą. Po namiętnej nocy z Łucją zamierza wziąć wolne w redakcji. Doprowadza to do szewskiej pasji Dominikę, która zaczyna wydzwaniać do Brzozowskiego, co z kolei nie umyka uwadze Łucji. Dziewczyna Daniela przegląda listę połączeń w telefonie ukochanego. Wygląda na to, że romans Brzozowskiego lada moment ujrzy światło dzienne... Czy tak będzie? Oglądaj Na Wspólnej!

Beata pogrąża Anastazję

Tomek jest załamany po odwołaniu ślubu – stara się uśmierzyć ból poprzez nadmiar pracy. W barze odnajduje go Beata, która zaczyna go pocieszać i zrzuca całą winę na Anastazję. „Pomocna” koleżanka niedoszłej panny młodej sugeruje, że to nie pierwszy taki numer wykręcony przez dziewczynę...

Sprawa garbarni

Do Weroniki wprowadza się Tadeusiak. Oboje są z tego powodu bardzo szczęśliwi, choć Weronika nie może przestać myśleć o sprawie garbarni. Kobieta prosi Roberta o sprawdzenie stanu śledztwa w policji i rozpoczyna dochodzenie na własną rękę, udając się w podejrzane okolice.