M jak miłość, odc. 1324 - Marcin dowiaduje się o ciąży Izy

Najnowsze epizody serialu "M jak miłość" trzymają fanów w ogromnym napięciu - nie inaczej jest z odcinkiem 1324. Marcin przymusza Artura do wyjawienia prawdy na temat problemów Izy; dowiaduje się o ciąży, ale Artur dokłada starań, żeby całą resztę informacji zupełnie przeinaczyć. Tymczasem Andrzej tak bardzo denerwuje się zbliżającym ślubem, że jest praktycznie sparaliżowany. Po niefortunnym upadku udaje się do szpitala, gdzie Marzenka proponuje mu nieco inną metodę zaślubin.

M jak miłość - Trochę prawdy, trochę kłamstwa

W M jak miłość trwa walka o serce Izy. Marcin orientuje się, że Lewińska ma jakieś kłopoty, ale nie wie, co dokładnie się dzieje. Prawdy szuka u Skalskiego – niestety Artur nie zamierza wyjawić jej rywalowi. Kiedy przez przypadek wymyka mu się, że Iza jest w ciąży, próbuje zatuszować ten fakt kłamstwami. Mówi Marcinowi, że Iza wyjechała do USA i straciła dziecko. Prawda jest taka, że ciężarna Lewińska znajduje się w Gdyni, ale o tym jej były nie ma pojęcia. Czy Marcinowi uda się odzyskać Izę, czy jego miejsce zajmie Artur?

Ślub, jakiego nikt się nie spodziewał

Zbliża się wesele Marzenki i Andrzeja; pan młody zupełnie nie potrafi się w tym odnaleźć. Jest rozkojarzony, spanikowany i wręcz sparaliżowany strachem, z czego zwierza się Marcinowi. Początkowo Chodakowski mu nie wierzy, ale później Lisiecki spada ze schodów. Na szczęście w szpitalu okazuje się, żę nic poważnego się nie stało. Marzenka nie może patrzeć na dławionego przez stres ukochanego i proponuje mu alternatywne rozwiązanie problemu: kameralny ślub tego samego dnia, tylko przy obecności księdza oraz świadków. Lisiecki automatycznie odżywa i jest niezmiernie wdzięczny swojej żonie.