Na Wspólnej, odc. 2565 - niespodziewany powrót Łucji

W 2565 odcinku bohaterów "Na Wspólnej" czekają nie lada wyzwania. Ku zdziwieniu Daniela, Łucja bez zapowiedzi przyjeżdża z Irlandii i wpada odwiedzić go do redakcji. Z kolei Igor jest wściekły na Tadeusiaka, że jego rodzinie nie zostaje zapewniona żadna ochrona. Tymczasem Daria robi wszystko, żeby zainteresować sobą Dominika...

Daniel w panice

Daniel osobiście dziękuje Smolnemu za to, że szef postanowił zatrzymać Dominikę w pracy. Krzysztof korzysta jednak z okazji, żeby znowu wypomnieć Danielowi jego podwójne życie. Nagle w redakcji zjawia się Łucja. Daniel nie wie, co robić – w panice zabiera z pracy dziewczynę, bo obawia się, jak zareaguje na te odwiedziny jego kochanka.

Żałoba u Nowaków

Po śmierci Jakuba w „Na Wspólnej” nadchodzą bardzo trudne chwile. Elżbieta opiekuje się matką nieboszczyka – pani Marcinkowa jest kompletnie załamana. Z kolei Igor udaje się na spotkanie z Tadeusiakiem. Nowak jest zły, że policja nie zapewnia dostatecznej ochrony jego najbliższym. Robert nie może mu wiele pomóc, ale wpada na pomysł, jak uśpić czujność mafii.

Daria walczy o względy Dominika

Daria okłamuje ojca – mówi mu, że jest przeziębiona, żeby spędzić weekend w domu razem z Dominikiem. Po wyjeździe Dziedzica nastolatka wychodzi z propozycją, żeby wyjść gdzieś i uczcić fakt, że Kamiński zdał kolokwium. Młodzi spędzają razem miły czas – od razu widać, że Daria pragnie zdobyć serce Dominika. Czy jej się to uda? Tego dowiesz się, oglądając najnowsze epizody serialu TVN „Na Wspólnej”! Nie przegap kolejnego odcinka!