Kto dostanie "Telekamery"? Czy wygra Doda?

Studenci z całej Polski są w trakcie przygotowań do sesji. Stres, który im towarzyszy jest niczym w porównaniu do stresu, który będą przeżywali producenci, aktorzy i muzycy w trakcie rozdania statuetek "Telekamer"! Za tydzień poznamy wyniki egzaminu, który pisali przez cały rok! Komu najbardziej kibicujecie?

Przypominamy, że w kategorii muzyka nominowali są: Doda, Feel, Edyta Górniak, Myslovitz i Justyna Steczkowska. Bez zastanowienia stawiamy, że wygra Doda . Porównajcie sobie ilość wiadomości, które pojawiają się na jej temat w ciągu jednego dnia z ilością newsów jakie pojawiają się na temat zespołu Feel. W show-biznesie nie jest ważna jakość tylko ilość.

Druga kategoria, która nas najbardziej interesuje to rozrywka . Tutaj o statuetkę rywalizować będą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Robert Janowski, Szymon Majewski, Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski, Kinga Rusin. Oczywiście stawiamy na Szymona Majewskiego . Szymon zasłużył na nagrodę za dystans do siebie, poczucie humoru i pomysłowość. Oczywiście też za wcielenie się w rolę "Magdy M.". Wciąż sobie nucimy: piszesz mi w liście, że jest zaje...

W kategorii najlepsza aktorka nominowane są: Agnieszka Dygant, Urszula Grabowska, Anna Guzik, Teresa Lipowska, Ilona Ostrowska. Wygra Teresa Lipowska. Serial "M jak miłość" jest nie do pokonania. Obyśmy się mylili (trzymamy kciuku za Dygant ).

O statuetkę dla najlepszego aktora walczyć będą: Tomasz Kot, Mikołaj Krawczyk, Paweł Małaszyński, Robert Więckiewicz, Cezary Żak. Naszym faworytem jest Paweł Małaszyńsk i . Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego...(większą część redakcji Plotka stanowią kobiety, to chyba wiele tłumaczy).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.