Małaszyński jest piękny i ma wielkie serce

Paweł Małaszyński jest przystojny, utalentowany i ma naprawdę wielkie serce! Aktor oddał kalendarz ze swoimi zdjęciami na aukcję internetową i w ten sposób wspomógł swoją koleżankę po fachu, która ma problemy zdrowotne.

 

Autorkami wyjątkowego kalendarza ze zdjęciami aktora są dziewczyny, które założyły fan club Małaszyńskiego. Dziewczyny przez parę miesięcy chodziły za Pawłem krok w krok. Fanki robiły mu zdjęcia w teatrze i na planach filmowych.

 

W rozmowie z "Faktem" aktor opowiedział o inicjatywie swoich fanek.

Któregoś dnia zaproponowały, że chcą zrobić coś fajnego. I zaproponowały ten kalendarz. To ich własna, ciężka praca. Włożyły w nią całe swoje serce.

Gdy dziewczyny wybrały już 12 zdjęć, postanowiły oddać kalendarz na jedną z licytacji internetowych. Po wielu konsultacjach wybrały Fundację im. Darii Trafankowskiej. Jak donosi "Fakt" stronę internetową na której odbyła się licytacja odwiedziło pięć tysięcy osób. Zwycięzca licytacji zapłacił za kalendarz 455 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na rehabilitację młodej aktorki, która uległa poważnemu wypadkowi.

Więcej o: