Doda kontra Cichopek - pojedynek na szczycie

Są jak niebo i ziemia - jedna słodka i sympatyczna (przynajmniej takie sprawia wrażenie) - druga kontrowersyjna i ostra. Obie znalazły swój sposób, żeby zrobić karierę w polskim show-biznesie.

 

Dorota Rabczewska kontra Kasia Cichopek - ostateczne starcie.

Doda kontra Cichopek Jedna słodka i sympatyczna - druga kontrowersyjna i ostra. Obie znalazły swój sposób, żeby zrobić karierę w polskim show-biznesie. Dorota Rabczewska kontra Kasia Cichopek - ostateczne starcie. Obie znalazły swój sposób, żeby zrobić karierę w polskim show-biznesie. Dorota Rabczewska kontra Kasia Cichopek - ostateczne starcie. Kasię Cichopek kochają wszystkie starsze panie, które nie wyobrażają sobie poniedziałku bez obejrzenia "M jak miłość". Aktorka jest popularna również za sprawą "Tańca z gwiazdami" i "Jak Oni śpiewają". Kasia nie wywołuje skandali, nie wchodzi w konflikty z innymi gwiazdami i prowadzi u boku Marcina Hakiela spokojne życie. Aktorka i tancerz uchodzą za idealną parę w życiu prywatnym i zawodowym. Wy też ją uwielbiacie. Każdy news z jej nazwiskiem w tytule ląduje na naszej "liście przebojów". Doda to prawdziwy medialny tygrys. Nie boi się zrobić się niczego, co może przynieść jej popularność. Rozebrać w programie telewizyjnym, obrazić uczestnika reality-show, a nawet opóźnić rozpoczęcie 2008 roku. Doda nie skończyła studiów z reklamy i PR-u, ale i tak doskonale potrafi wyczuć co sprzedaje się najlepiej. Jej związek z Radkiem jest głośny i burzliwy, ale dzięki temu nadal się o nim mówi. Nasza relacja z "rozwodu" Dody i Radka przyciągnęła więcej widzów niż relacja z rozwiązania poprzedniego parlamentu. Dlatego o Dodzie pisać kochamy. Plotek to serwis o gwiazdach. Gwiazdy Pani Rabczewskiej i Pani Cichopek w Polsce świecą najjaśniej. To o nich chcecie wiedzieć najwięcej, to informacje o tych bohaterkach rozgrzewają łącza do czerwoności. My chcemy jednak wiedzieć - która z nich jest Prawdziwą Królową Polskich Serc?

 

 Kasia Cichopek

 

Kasię Cichopek kochają wszystkie starsze panie, które nie wyobrażają sobie poniedziałku bez obejrzenia "M jak miłość".Aktorka jest popularna również za sprawą "Tańca z gwiazdami" i "Jak Oni śpiewają"(na zdjęciu).

 

 Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz

 

Kasianie wywołuje skandali, nie wchodzi w konflikty z innymi gwiazdami i prowadzi u boku Marcina Hakiela spokojne ( i bogate) życie. Aktorka i tancerz uchodzą za idealną parę w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Wy też ją uwielbiacie. Każdy news z jej nazwiskiem w tytule ląduje na naszej "liście przebojów".

 

 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

Doda to prawdziwy medialny tygrys. Nie boi się zrobić się niczego, co może przynieść jej popularność. Rozebrać w programie telewizyjnym, obrazić uczestnika reality-show, a nawet opóźnić rozpoczęcie 2008 roku.

 

 Doda

 

Doda nie skończyła studiów z reklamy i PR-u, ale i tak doskonale potrafi wyczuć co sprzedaje się najlepiej.Jej związek z Radkiem jest głośny i burzliwy, ale dzięki temu nadal się o nim mówi.

 

 Dorota Rabczewska i Radosław Majdan

 

Nasza relacja z "rozwodu" Dody i Radka przyciągnęła więcej widzów niż relacja z rozwiązania poprzedniego parlamentu. Dlatego o Dodzie pisać kochamy.

 

 Doda

 

 

 

Plotek to serwis o gwiazdach. Gwiazdy Pani Rabczewskiej i Pani Cichopek w Polsce świecą najjaśniej. To o nich chcecie wiedzieć najwięcej, to informacje o tych bohaterkach rozgrzewają łącza do czerwoności.

 

My chcemy jednak wiedzieć - która z nich jest Prawdziwą Królową Polskich Serc? Aha, z góry dziękujemy za kliknięcie.

 

UPDATE

Tak jak przewidywaliśmy - 5000 głosów i ciągle remis. Walka trwa nadal...

Więcej o:
Komentarze (2215)
Doda kontra Cichopek - pojedynek na szczycie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  cichopkowa głupia zdz... a Doda to kobieta z klasa:) ma pysk ale kto bez pyska wygra teraz???

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ja tak samo wole dode chociaz i tak lubie cichopek tylko jak wystewpuje w M jak Miłosc a tak to wole dode mam jej zdjecie podpis i bluzke z jej autografem i zdjeciem oraz poduszke i i kordłe z jej zdjeciem i mam jej plakatów a plakatów

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Doda Jest Swietna !!! Lepsza od Cichlopek:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  a ja tam wole dode !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  a ja tam wole dode !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  JA WOLE DODE UMIE SPIEWAC I UMIE WPROST POWIEDZIEC, A CICHOPEK TO SZTUCZNA LALA CHOCIAZ OBYDWIE SA PRZEREKLAMOWANE!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda to prawdziwa blondynka! samo mówi za....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  doda jest naj naj naj naj naj lepsza a cichopkowej sie wydaje że jestkrólową ale tak nie jest bo to doda jest nan naj lepsza doda królową hip hip hura!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  obie są przerysowane...ale Doda chociaż wygląda super:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX