Święta tuż tuż. Nie czekaj na ostatnią chwilę - te propozycje są eleganckie i niosą wyjątkowe znaczenie

Biżuteria to jeden z tych prezentów, który znaleziony pod choinką, sprawi radość niejednej kobiecie. Jaka powinna być ta najbardziej wymarzona i modna w tym roku biżuteria? Czy będzie tylko piękną ozdobą a może stanie się symbolem uczuć i ważnych chwil?

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka tygodni, warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednim prezentem dla bliskiej i ukochanej osoby. Z wielu badań przeprowadzanych wśród konsumentów, a zwłaszcza konsumentek wynika, że upominkiem znalezionym pod choinką, który szczególnie cieszy kobiety jest właśnie biżuteria.

Tegoroczne trendy na sezon jesień-zima jasno wskazują, że modna jest biżuteria delikatna, prosta w formie, aczkolwiek wyrazista i wzbogacona o minimalistyczne dodatki. To właśnie takie połączenie nie tylko sprawi radość niejednej kobiecie, ale też doskonale sprawdzi się w modnych stylizacjach świątecznych, sylwestrowo-karnawałowych a nawet tych na co dzień.

Nie tylko modny dodatek

Biżuteria to jednak nie tylko modny i efektowny dodatek, ale też upominek, który potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów. Idealny dla osoby bliskiej sercu. Podarowany zwłaszcza w tak podniosłych i urokliwych momentach, jak święta Bożego Narodzenia, pomaga jeszcze mocniej celebrować ważne chwile spędzone razem i przypieczętować łączące nas z obdarowywaną osobą nierozerwalne więzi.

„Wspólnota, miłość i życzliwość" to wartości, które swoją nową kolekcją biżuterii w sezonie świątecznym 2022 chce podkreślać i pomagać wyrażać w formie prezentów Pandora. Nowe wzory biżuterii stworzone przez tę markę nie tylko wpisują się w obecnie panujące trendy, ale mają pomagać w celebrowaniu ważnych, magicznych momentów. Stworzone przez nich pierścionki, naszyjniki i bransoletki nawiązują do motywów natury oraz rozgwieżdżonego nieba.

- Zainspirował nas poetycki obraz gwiazd na nocnym niebie, odsłaniających się jedna po drugiej po tym, jak chmury i mgła unoszą się w głuchej przestrzeni - mówią A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo, kreatorzy marki Pandora.

- Nasze nowe wzory gwiazd symbolizują wyjątkowe chwile, w których słychać życzenia pełne dobroci dla świata i dla każdego z nas – dodają.

29211237

BiżuteriaBiżuteria Materiał promocyjny

Co lubią kobiety?

Bransoletki to jeden z najbardziej ulubionych przez kobiety dodatków. Świetnym pomysłem na prezent dla wielbicielki tego rodzaju biżuterii będą te, do których można dokupić pasujące elementy, nawiązujące chociażby do kolejnych ważnych wydarzeń, wyjazdów, czy specjalnych okazji. Pomogą w tym tzw. charmsy, których nie brakuje w kolekcji Pandora Moments podkreślającej indywidualne piękno i szlachetność każdej kobiety.

Jeśli nie bransoletka, dobrym pomysłem na prezent będzie elegancki naszyjnik ozdobiony jedną lub kilkoma drobnymi zawieszkami lub wisiorkiem. A jeżeli obdarowywana ma przekute uszy z pewnością ucieszy się ze złotych kolczyków ozdobionych misternie szlifowanymi kamieniami w kształcie kwiatów lub serca. Prezentem na lata będzie z pewnością pierścionek. Tu także doskonale sprawdzą się te w srebrze lub złocie ozdobione delikatnymi kamieniami.

Wśród propozycji na świąteczny czas warto zwrócić uwagę na wzory, takie jak gwiazdy, które symbolizują świat nocy – pełen cudów i ciepłych życzeń, czy też motywy płatków śniegu, przywodzące na myśl gwiezdny pył, wykonane z mieniących się cyrkonii sześciennych pavé. Wielbicielkom świata roślin na pewno przypadną do gustu elementy naśladujące kształty liści i płatków kwiatów dostępne w srebrze bądź platerowane 14-karatowym różowym złotem. Takich upominków skrywających znaczące symbole odnoszące się do świąt, naszych pasji czy rozgwieżdżonego nieba nie brakuje w kolekcji Pandora Timeless.

BiżuteriaBiżuteria Materiał promocyjny

W obu kolekcjach znajdziemy klasyczne a zarazem nowoczesne bransoletki, naszyjniki, czy pierścionki, które podarowane z miłością będą więcej, niż tylko prezentem.

Więcej o: