News
-
"Murem za polskim mundurem". Maffashion skrytykowała występ Górniak, ta reaguje. "Ja się kłaniam żywym pomnikom, ty w tym czasie..."
Edyta Górniak postanowiła skomentować słowa Julii Kuczyńskiej. Influencerka skrytykowała występ wokalistki podczas koncertu "Murem za polskim mundurem". Nie było przyjemnie.
-
Czy Friz i Wersow przeżywają kryzys? Youtuber tłumaczy nieobecność na Instagramie
Friz wyjaśnił, dlaczego na chwilę zniknął z mediów społecznościowych. Fani mogą być spokojni, nic złego nie wydarzyło się w życiu youtubera.
-
Piotr Krysiak ocenia "Dziewczyny z Dubaju". Film Dody i Sadowskiej go zawiódł. "Nie doczekałem się obnażenia hipokryzji"
Piotr Krysiak zdążył już zobaczyć film inspirowany swoją książką "Dziewczyny z Dubaju". Najnowsze dzieło Dody i Marii Sadowskiej nie do końca mu się spodobało.
-
Paulina Krupińska o wierze w show-biznesie. Internautka naskoczyła: Żyła pani w konkubinacie, z dzieciątkiem. Prezenterka odpisała
Paulina Krupińska odpowiedziała na pytania fanów, które dotyczyły jej wiary. Prezenterka "Dzień dobry TVN" spotkała się również z negatywną oceną. Odpowiedziała na wiadomość internautki.
-
"Rolnik szuka żony". Sebastian z czwartej edycji komentuje plotki o związku z mężczyzną. "Może to z zazdrości?"
W sieci pojawiły się pogłoski o tym, że Sebastian, który brał udział w programie "Rolnik szuka żony", jest gejem. Uczestnik skomentował te doniesienia.
-
Koncert TVP "Murem za polskim mundurem" kosztował fortunę. Zagraniczne gwiazdy dostały 100 tysięcy za występ z playbacku
Jak się okazuje, koncert TVP dla żołnierzy okazał się jednym z najdroższych w historii stacji. Większość artystów zdecydowała się tego wieczoru na playback.
-
Jacek Kurski mści się na Szatanach. Teraz oberwał Rafał: Producenci nie będą się narażać, muszą być lojalni wobec władz [PLOTEK EXCLUSIVE]
Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z Telewizji Polskiej tuż po zamieszczeniu wpisu na Instagramie o Straży Granicznej. Z konsekwencjami czynu żony mierzy się teraz Rafał Szatan. On również nie pojawi się już w "M jak miłość".
-
Daniel Martyniuk prawomocnie skazany. Sąd nie miał litości. "Ten wyrok nie jest dla pana krzywdzący"
Sąd okręgowy w Białymstoku utrzymał w mocy wyrok niższej instancji, zgodnie z którym Daniel Martyniuk ma sześcioletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Syn gwiazdy disco-polo został skazany na dziesięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. To jednak nie koniec.
-
Wyciekły nowe zeznania Evan Rachel Wood. Aktorka wyznała, że Marilyn Manson groził gwałtem na jej ośmioletnim synu
Evan Rachel Wood przez trzy lata była związana z Marilynem Mansonem. Teraz "Daily Mail" dotarł do wstrząsających zeznań gwiazdy, która w sądzie przyznała, że rockman groził, że zgwałci jej syna.
-
Klara i Laura Lewandowskie na tle wielkiej choinki. Pozują w identycznych stylizacjach
Anna Lewandowska dodała zdjęcie córek, na którym pozują na tle uroczej choinki. W domu sportowców już panuje świąteczna atmosfera. Wskazują na to także ubrania Klary i Laury.
-
Magdalena Ogórek opowiada o powikłaniach po COVID-19. "To nic miłego"
Magdalena Ogórek pod koniec listopada poinformowała za pośrednictwem Twittera, że ma koronawirusa. Dziennikarka przyznała, że szybko wraca do zdrowia, ale cierpi na syndrom pocovidowy. Co jej dolega?
-
Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę i wciąż dorabia koncertami. Kwota za występ robi wrażenie
Krzysztof Cugowski otrzymuje z ZUS-u minimalną emeryturę. Jak sam mówi, nie chce się martwić o sytuację finansową, dlatego wciąż występuje. Za grudzień zarobi imponującą kwotę.
-
Kinga Rusin w bikini pląsa po plaży i oznajmia: To mój strój służbowy
Kinga Rusin opublikowała fotografię, na której pozuje w bikini i uspokaja fanów.
-
Andrzej Duda wszedł w potyczkę słowną z Wojtkiem Sawickim. Chodzi o udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Andrzej Duda zapewnia, że osoby z niepełnosprawnościami mogą cieszyć się w Polsce wieloma udogodnieniami. Wojtek Sawicki, poruszający się na wózku inwalidzkim influencer, skonfrontował słowa prezydenta z rzeczywistością i wytknął politykowi "roztaczanie utopijnej wizji". Duda się tłumaczy.
-
Beata Kozidrak zdobyła się na szczere wyznanie. "Poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam"
Beata Kozidrak świętuje 40 urodziny córki. Z tej okazji złożyła jej urocze życzenia i zdradziła pewien sekret. Jedna z piosenek była napisana o Katarzynie. Wiemy jaka.
-
Andrzej Piaseczny tęskni za pracą w TVP i byciem jurorem w "The Voice Senior". "Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę"
Andrzej Piaseczny przez wiele lat był jednym z trenerów w show TVP, "The Voice of Poland", a także w pierwszych dwóch edycjach wersji dla seniorów. Okazuje się, że wokalista ma nadzieję wrócić do pracy dla telewizji publicznej. - Nic nie jest wieczne - przyznał.
-
Małgorzata Rozenek podczas eventu dla swojej fundacji. Postawiła na klasyczną stylizację. A włosy? Naturalny blask!
Małgorzata Rozenek zorganizowała event podsumowujący działania fundacji. Opowiedziała o planach na przyszłość. My zwracamy uwagę na stylizację. Całość bardzo klasyczna, ale trendy.
-
Doda usłyszała zarzut. Jak na to zareagowała jej mama? Wanda Rabczewska tłumaczy, dlaczego nie odebrała telefonu od córki
Dorota Rabczewska chciała podzielić się z mamą informacją o zarzucie, który usłyszała w wyniku bliskiej współpracy z Emilem S. Przez długi czas nie mogła jednak skontaktować się z rodzicielką. Wanda Rabczewska miała konkretny powód, by nie odbierać od córki telefonu.
-
"Królowe życia". Sylwia Peretti zdradza, czemu zawdzięcza swoje bogactwa. To cena relacji z mężem. "Widujemy się rzadko"
Sylwia Peretii nie przejmuje się hejterami. Na wszystko zapracowała sama, ale przez natłok pracy rzadko widuje męża. Wiemy, o czym marzy.
-
Andrzej Sołtysik w "DDTVN" otwiera się na temat niepłodności swojej i żony. "Czasem może pomóc jedynie medycyna"
Andrzej Sołtysik podczas najnowszego odcinka "Dzień dobry TVN" wypowiedział się na temat niepłodności, która jak zdradził, jest mu bardzo bliska. Niedawno o "sytuacji pod ścianą" opowiedziała także jego żona Patrycja.
-
Jakub Żulczyk o koncercie TVP dla żołnierzy. "Obrzydliwe, propagandowe dożynki". Uderza też w Górniak
Jakub Żulczyk w ostrych słowach napisał, co myśli o koncercie TVP "Murem za polskim mundurem". Jackowi Kurskiemu ten wpis się nie spodoba. Edycie Górniak i Janowi Pietrzakowi też.
-
Friz zastanawia się, czy warto rozpocząć studia. Fani założyciela Ekipy rozwiewają wszelkie wątpliwości
Friz zdradził, że rozważa zapisanie się na studia. Youtuber ma jednak wątpliwości, czy będzie to słuszna decyzja. Z pomocą przychodzą fani.
-
Radosław Majdan i syn Małgorzaty Rozenek mają wspólną szafe? Zostali przyłapani w tych samych butach
Radosław Majdaj musi mieć ogromny wpływ na syna Małgorzaty Rozenek. Młody chłopak zainspirował się stylem Majdana. Stanisław został przyłapany w takich samych butach.
-
Wersow pełną parą przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Pokazała, jak ubrała choinkę i upiekła świąteczne pierniczki
Weronika Sowa chwali się kolejnymi przygotowaniami do świąt. Narzeczona Friza udekorowała choinkę w domu Ekipy. Wersow pomyślała o pozostałych członkach projektu i przygotowała dekoracje nawiązujące do zainteresowań.
-
Książę Harry porzucił obowiązki na dworze. Teraz zachęca innych do odejścia z pracy: Jeśli utknęliście...
Książę Harry stwierdził, że zdrowie psychiczne jest na pierwszym miejscu, dlatego warto w takim przypadku rozważyć odejście z pracy, w której nie czujemy się komfortowo. Sam również podjął taką decyzję.
-
Majątek Friza ujawniony. Wiemy, ile zarabia influencer. Liczby naprawdę robią wrażenie
Wiele osób jest ciekawych zarobków najpopularniejszych influencerów. Branża stale się rozwija i zachęca kolejne osoby do rozpoczęcia działalności w internecie. Wiemy, ile zarabia Friz.
-
Młodzieżowe Słowo Roku 2021 zostało wybrane. Od dziś, chcąc być trendy, nie idziemy spać, a "uderzamy do" śpiulkolotu!
Poznaliśmy najpopularniejsze młodzieżowe słowo, które pokochała generacja Z i nie tylko oni. Czy jest zaskoczenie? Raczej nie - słowo od dłuższego czasu przebija się na internetowych memach, a niektórzy zaczęli używać go w codziennej rozmowie.
-
Brad Pitt znów nie jest singlem! Tym razem ma romans ze znaną aktorką. "Angelina zabraniała mu z nią rozmawiać"
Brad Pitt spotyka się z Sharon Stone. Aktorzy od zawsze byli sobie bliscy. Teraz jednak mają myśleć o czymś więcej niż tylko przyjaźni.
-
"Murem za polskim mundurem". Górniak oburzona krytyką. Prorokuje we łzach: Już nie będzie szans na naprawę historii świata
Edyta Górniak zabrała głos po krytyce, która padła na nią po występie na koncercie "Murem za polskim mundurem". Oskarżała nieprzychylnych internautów o brak wrażliwości i apelowała o "ogarnięcie", bo inaczej - jej zdaniem - nie będzie możliwa "naprawa historii świata".
-
Dorota Szelągowska zainspirowana wyjazdem stworzyła śnieżną krainę w domu. Pochwaliła się piękną choinką
Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami zdjęciem swojej choinki. Zainspirowała ją podróż, do śnieżnej krainy w Łodzi.
-
Dorota Gardias nie jest już sama. "Był przy mnie w trudnych momentach". Tajemniczy ukochany zabrał ją na romantyczny wypad
Dorota Gardias nie jest już singielką. Pogodynka pochwaliła się romantycznymi ujęciami z Rzymu. Widać na nich tajemniczego mężczyznę.
-
Maja Bohosiewicz ma powikłania po koronawirusie. "Czułam, że wszystko jest bez sensu". Opowiedziała o problemach
Maja Bohosiewicz zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Gwiazda przyznała, że zapomina słów.
-
Wojciech Mann o koncercie "Murem za polskim mundurem". Nazwał go "tandetą" i "grubo ciosaną propagandą". Dostało się też Górniak
Wojciech Mann obejrzał koncert "Murem za polskim mundurem". Miał kilka wniosków, którymi podzielił się na Facebooku - skrytykował muzyczny misz-masz, który władze TVP zaserwowały widzom. Miał też wrażenie, że Edyta Górniak nie wie, o czym śpiewa i w jakiej sprawie.
-
Koncert Fundacja Polsat 25 lat. Farna w bieli gładzi ciążowy brzuch. Nagle podbiega Kayah. A Gabor? Przyszła w bluzie
Gwiazdy tłumnie przybyły na koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Na ściance dumnie gładziła swój ciążowy brzuszek Ewa Farna, która na tę okazję wybrała elegancką biel. Niektóre z gwiazd wyłamały się jednak z wieczorowego klimatu imprezy.
-
Edyta Pazura uwielbia rękodzieło i sama tworzy niepowtarzalne dekoracje. Pokazała, jakie ozdoby świąteczne przygotowała
Edyta Pazura co roku przygotowuje własnoręczne ozdoby na święta Bożego Narodzenia. Przyznała, że zabrała się za nie za późno. Pochwaliła się swoim rękodziełem, które zrobiło duże wrażenie na fanach.
-
Anna Lewandowska pokazała brzuch przed rozpoczęciem detoksu, podczas którego wyeliminowała kilka produktów. "Jak balon"
Anna Lewandowska podzieliła się odczuciami z przeprowadzonego w ostatnim czasie detoksu. To jej coroczna rutyna. Brzuch w pierwszym tygodniu był nabrzmiały. Trenerka pokazała zdjęcie.
-
Marina przeszła operację! "Ostatni tydzień turbociężki". Piosenkarka jeszcze nie doszła do siebie. Apeluje też do fanów
Marina poinformowała fanów, że była w szpitalu i trafiła pod nóż chirurga. Zwróciła się też do fanów z ważną prośbą.
-
Joanna Opozda zaskoczyła fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowe kształty: Kwitniesz
Joanna Opozda po raz pierwszy opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie widać ciążowe kształty. - Śliczny brzusio - pisali zachwyceni internauci.
-
Ekipa Friza niebawem pochwali się nowym produktem. Co tym razem trafi na sklepowe półki?
Wygląda na to, że Ekipa Friza ma szansę na wygranie sporu o znak towarowy lodów. Youtuberzy nie zwalniają tempa i mają zamiar wypuścić kolejny produkt. Firma Koral zapowiada oficjalną premierę przysmaku.
-
Jecca Craig była pierwszą miłością Williama i największą konkurencją dla Kate. Długo po zerwaniu miał do niej słabość
Pierwszą dziewczyną księcia Williama była Jecca Craig. Wnuk królowej Elżbiety umawiał się z nią, gdy byli nastolatkami, jednak ich bliska relacja trwała jeszcze przez długi czas.