Ekipa Friza niebawem pochwali się nowym produktem. Co tym razem trafi na sklepowe półki?

Wygląda na to, że Ekipa Friza ma szansę na wygranie sporu o znak towarowy lodów. Youtuberzy nie zwalniają tempa i mają zamiar wypuścić kolejny produkt. Firma Koral zapowiada oficjalną premierę przysmaku.

Więcej o Ekipie Friza przeczytasz na Gazeta.pl

Od jakiegoś czasu w Urzędzie Patentowym toczy się spór o znak towarowy słynnych lodów. Sprawa będzie się jeszcze ciągnąć przez najbliższych kilka miesięcy. Firma Koral poinformowała, że jej prawnicy mają sprawę pod kontrolą i wysłali sprzeciw. 

Zobacz wideo Kto powinien się zmierzyć na Fame MMA według Marleny i Kuby?

Ekipa Friza przygotowuje kolejny produkt spożywczy

Wygląda na to, że szanse na zniknięcie lodów i napojów Ekipy z półek sklepowych są nikłe. Oprócz tego niebawem ma wystartować kampania promująca nowy produkt. Patrząc na sukces poprzednich przysmaków, możemy się spodziewać kolejnego hitu.

Szef marketingu firmy Koral zapowiada premierę nowego produktu Ekipy

Informację od szefa marketingowego firmy Koral otrzymał serwis wirtualnemedia.pl. Jasno przekazuje, że szykują się na promocje produktu "na przyszły sezon". Nie należy się spodziewać niczego typowo na okres letni. Co ciekawe, EkipaFriza i Koral nie mają zamiaru długo czekać z promocją nowości.

Mało tego, już teraz mamy bardzo ambitne plany co do rozwoju tego konceptu na przyszły sezon - już nie możemy się doczekać, aby przedstawić te pomysły naszym konsumentom. Już bardzo niebawem będziemy odkrywać karty w tym temacie - przekazał szef marketingu firmy Koral serwisowi wirtualnemedia.pl.

Niebawem ruszy kampania promująca kolejny przysmak youtuberów

Najprawdopodobniej już za kilka tygodni zaczniemy otrzymywać pierwsze informacje dotyczące nowego produktu youtuberów. Możemy się spodziewać, że kampania reklamowa będzie równie ciekawa i pomysłowa, jak w przypadku napojów i lodów Ekipy.

Myślicie, że Koral i Ekipa szykują nowy smak lodów czy może coś całkowicie nowego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.