Anna Lewandowska pokazała brzuch przed rozpoczęciem detoksu, podczas którego wyeliminowała kilka produktów. "Jak balon"

Anna Lewandowska podzieliła się odczuciami z przeprowadzonego w ostatnim czasie detoksu. To jej coroczna rutyna. Brzuch w pierwszym tygodniu był nabrzmiały. Trenerka pokazała zdjęcie.

Więcej newsów z życia Lewandowskich przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Lewandowska postanowiła zrobić sobie detoks i odstawić na jakiś czas część produktu. Pokazała, jak w tym czasie zmieniło się jej ciało. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wygłupia się z Laurą. W skarpetkach za fortunę

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

Lewandowska zdecydowała się na trzytygodniowe wyeliminowanie białka zwierzęcego, kawy, cukru, smażonych potraw, nabiałów i zmniejszenie ilości jajek. Dieta miała na celu oczyścić jej organizm.

Wyeliminowałam białko zwierzęce przez trzy tygodnie, kawę, alkohol, cukier, smażone potrawy, sosy, nabiały, zmniejszyłam ilość jajek - wymieniała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała brzuch po pierwszym tygodniu detoksu

Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się odczuciami związanymi z dietą i efektami na InstaStories. W pierwszym tygodniu detoksu brzuch był nabrzmiały, co jest całkowicie normalne. Oczyszczanie organizmu powtarza raz do roku. Zdjęcia trenerki znajdziecie w galerii na górze strony.

W pierwszym tygodniu oczyszczania, brzuch miałam jak balon normalnie - napisała Lewa.

Klara towarzyszyła Annie Lewandowskiej podczas treningów

Dodatkowo Lewa pracowała nad zwiększeniem zakresu ruchu, rozciągała się i regularnie używała rollera. W dni kiedy Annę Lewandowską rozpierała energia stawiała na treningi cardio i kickboxingu. W niektórych ćwiczeniach towarzyszyła jej Klara.

Anna Lewandowska / Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska pozuje z Laurą. Dziewczynka patrzy prosto w obiektyw

Żona Roberta Lewandowskiego mówi zdradza co jest najważniejsze na detoksie 

Trenerka fitness na sam koniec zaapelowała do fanów. Przypomina, że do podobnych diet należy podchodzić z rozwagą i obserwować organizm. Najważniejsza jest regeneracja, nawadnianie się i jedzenie odpowiednio zbilansowanych posiłków. 

Więcej o: