Brad Pitt znów nie jest singlem! Tym razem ma romans ze znaną aktorką. "Angelina zabraniała mu z nią rozmawiać"

Brad Pitt spotyka się z Sharon Stone. Aktorzy od zawsze byli sobie bliscy. Teraz jednak mają myśleć o czymś więcej niż tylko przyjaźni.

Więcej informacji na temat zagranicznych gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Blake Lively i Ryan ReynoldsLively i Reynolds to jedna z zabawniejszych par gwiazdorskich. Oto dowody

Brad Pitt znów pojawił się na pierwszych stronach zagranicznych tabloidów. Prasa rozpisuje się wszak o jego kolejnym romansie. Aktor podobno związał się Sharon Stone!

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Brad Pitt i Sharon Stone mają romans?

To żadna tajemnica, że Brad Pitt i Sharon Stone znają się od lat. Mało kto jednak wie, że aktorów od lat łączyło coś więcej niż tylko spotkania na imprezach branżowych. Okazuje się, że Brad i Sharon przyjaźnili się jeszcze na długo przed tym, nim gwiazdor związał się z Angeliną Jolie

Brad od zawsze miał w sercu specjalne miejsce dla Sharon. Darzył ją uczuciem odkąd zaczęli ten szalony filmowy wyścig - podaje New Idea. 

Podobno Angeliną od zawsze była wściekłle zazdrosna o Sharon. To właśnie przez to Brad musiał przestać spotykać się z przyjaciółką. 

Kiedy Brad spotkał się z Angeliną, ta zabraniała mu rozmów z Sharon. Widziała w niej zagrożenie. Na szczęście ponownie są w kontakcie - podaje informator portalu.

Tabloid rozpisuje się też o tym, że teraz Pitt i Stone postanowili nadrobić stracony czas. Często spotykają się i jadają ze sobą lunche. Między nimi ponoć iskrzy. 

Sharon Stone nieco wycofana?

Pitt i Stone póki co nie afiszują się z tym, co ich łączy. Podobno aktorka jest nieco bardziej wycofana i nie chce używać wielkich słów, mówiąc o Bradzie. 

Sharon nie posunęłaby się jeszcze tak daleko, by nazywać ich parą. Oboje cieszą się wolnością, ale  przyznają też, że są sobą zainteresowani i myślą o tym, dokąd to wszystko zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Oboje zasługują na szczęście - czytamy w New Idea. 

Z kolei portal news.in-24 podaje, że aktorzy pojawiają się razem na imprezach. Gościli ich Bradley Cooper, Leonardo DiCaprio i Michael Peter Balzary - basista zespołu Red Hot Chili Peppers.

Więcej o: