Klara i Laura Lewandowskie na tle wielkiej choinki. Pozują w identycznych stylizacjach

Anna Lewandowska dodała zdjęcie córek, na którym pozują na tle uroczej choinki. W domu sportowców już panuje świąteczna atmosfera. Wskazują na to także ubrania Klary i Laury.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska nie lubi niczego zostawiać na ostatnią chwilę i tak też jest w przypadku przygotowań do świąt. Kiedy tylko zaczął się grudzień, postanowiła ozdobić dom dekoracjami. W salonie znalazła już miejsce ogromna choinka, która imponuje stylem i wielkością gwiazdy na szczycie. Ze świątecznego klimatu najbardziej cieszą się dzieci, a trenerka dodała na Instagramie ich wspólne zdjęcie na tle najważniejszej ozdoby.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Ben Affleck, BeyonceNajdroższe pierścionki zaręczynowe. Księżna Kate dostała prezent po Dianie

Klara i Laura Lewandowskie na tle wielkiej choinki. Pozują w identycznych stylizacjach

Dumna mama od czasu do czasu chwali się córkami w mediach społecznościowych. Choć nie pokazuje ich twarzy, zawsze dba o to, by Klara i Laura dobrze się prezentowały na zdjęciu. Tym razem zamieściła uroczy kadr, na którym obie dziewczynki stoją, trzymając się za ręce i patrzą na choinkę. Wokół drzewka można dostrzec ozdoby i zabawki w stylu retro - drewniany konik na biegunach i pociąg. Na gałęziach zawisły wielkie złote bombki, ale to nie one przykuwają największą uwagę.

Córki Lewandowskich ubrane są w identyczne stroje - pomarańczowe spodnie i bluzki z falbanami przy nogawkach i dekolcie. Dzięki temu prezentują się jak dwa małe elfy.

U nas już świąteczny klimat pełną parą! Dekorujemy dom, lada dzień pieczemy pierniki, a w tle słychać świąteczne melodie! - zapowiedziała trenerka tuż przed Mikołajkami.

Klara i Laura LewandowskieKlara i Laura Lewandowskie fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Kinga RusinKinga Rusin w bikini pląsa po plaży i oznajmia: To mój strój służbowy

U Lewandowskich choinki ze światełkami ozdabiają także teren przed domem. Z pewnością niedługo trenerka, podobnie jak inne gwiazdy, podzieli się przygotowaniami kulinarnymi i stylizacjami do świątecznej kolacji.

Więcej o: