Najdroższe pierścionki zaręczynowe. Affleck nie żałował na błyskotkę dla Lopez, a księżna Kate dostała prezent po Dianie

Do najdroższych pierścionków zaręczynowych gwiazd należą te, które przyjęły m.in. Mariah Carey, Catherine Zeta-Jones czy Beyonce. Ile kosztowały?

Ślub i narzeczeństwo to ważne etapy w życiu. Gwiazdy wiedzą, że warto poprzedzić je podarowaniem ukochanej gustownego pierścionka zaręczynowego, którego cena z pewnością zostanie przeanalizowana w prasie czy serwisach. Kto sobie pozwolił na drogi prezent

Zobacz wideo Mydło nie wystarczy. Jak zdjąć ciasny pierścionek?

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top Model"

Księżna Kate

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate składa się z 12-karatowego szafiru otoczonego diamentami. Jest pamiątką, ponieważ był wcześniej noszony przez jej zmarłą teściową, księżną Dianę. Obecnie jest wart około 500 000 dolarów.

Księżna Kate w pierścionku księżnej DianyKsiężna Kate w pierścionku księżnej Diany fot. ONS

Catherine Zeta-Jones

Dziesięciokaratowy diament, otoczony 28 mniejszym diamencikami, wart jest dwa miliony dolarów. Catherine Zeta-Jones otrzymała go od Michaela Douglasa. Para pobrała się w 2000 roku i jest ze sobą do dziś.

Catherine Zeta-JonesCatherine Zeta-Jones EASTNEWS

Beyonce

Beyoncé dostała od Jay-Z 18-karatowym brylant warty pięć milionów dolarów. Mimo że pierścień został ubezpieczony, piosenkarka nie nosi go na co dzień, w obawie o zgubienie. Woli tańszy - za pięć tysięcy dolarów.

BeyonceBeyonce eastnews

Mariah Carey

Nick Cannon o rękę Mariah Carey prosił z pierścionkiem wartym dwa i pół miliona dolarów. Wykonany jest z kilkudziesięciu małych różowych brylantów i jednego dużego, 17-karatowego.

Mariah Carey i Nick CannonMariah Carey i Nick Cannon ONS

Melania Trump

Mówiło się, że Donald Trump często robi interesy z Graff Diamonds, dlatego miał zniżkę na tę błyskotkę. 15-karatowy pierścionek, który sprezentował Melanii Trump z okazji dziesiątej rocznicy ślubu, kosztował niemal trzy miliony dolarów.

Melania TrumpMelania Trump ONS

Zobacz też: Jakob Kosel oświadczył się Cioci Liestyle. Pokazała pierścionek z brylantem

Jennifer Lopez

Przez ślubem, który w 2004 odwołali, Jennifer Lopez dostała od Bena Afflecka sześciokaratowy pierścionek z różowego diamentu za ponad milion dolarów. 

Jennifer Lopez i Ben AffleckJennifer Lopez i Ben Affleck EASTNEWS

Gwen StefaniGwen Stefani zaręczyła się. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem z narzeczonym

Warte swojej ceny?

Więcej o: