William podarował Kate pierścionek mamy

Szafir otoczony brylantami.

Zaręczyny przyszłego następcy tronu Anglii

Oficjalnie ogłoszono we wtorek zaręczyny Księcia Williama i jego wieloletniej narzeczonej Kate Middleton. Następca tronu podarował ukochanej pierścionek, który kiedyś należał do jego mamy Lady Diany. Jest to szafir otoczony brylantami.

Ślub w przyszłym roku

W wywiadzie dla telewizji William zdradził, że oświadczył się w październiku na urlopie w Kenii. O ślubie rozmawiali od ponad roku. Uroczystość planowana jest na przyszły rok.

Pierścionek zaręczynowy należał do Lady Diany

William powiedział: Poznajecie teraz, że jest to pierścionek zaręczynowy mojej matki. Chciałem sprawić, by jej nie ominął ten dzień, te uczucia i fakt, że spędzimy razem z Kate resztę naszego życia.

Lady Diana z Księciem Karolem

Spotykali się już wystarczająco długo. Po ogłoszeniu ich zaręczyn poczułem się okropnie stary - dodał 62-letni książę Karol.

Pierścionek należał do Diany

Kate w wywiadzie wyznała, że była bardzo zdenerwowana przed poznaniem Księcia Karola i Królowej Elżbiety. Oboje okazali się bardzo mili.

Rodzice narzeczonych są zachwyceni

Jak wiecie, Catherine i książę William spotykali się od lat i dzięki temu mogliśmy go bardzo dobrze poznać. Wiemy, że jest wspaniały, i podziwiamy go. Stanowią piękną parę - wyznał ojciec narzeczonej.

Narzeczeni udzielili specjalnego wywiadu

William oświadczył w wywiadzie, że od razu po ślubie pomyślą o dzieciach. Dodał, że z Kate pragnie spędzić swoje życie.

Podróż poślubna Kate i Williama

Spekuluje się, że planowany na wiosnę 2011 roku ślub może się zbiec z Mistrzostwami Świata w Rugby w Nowej Zelandii. William jest wielkim kibicem sportu, a organizatorzy z chęcią zobaczyliby go na trybunach.

Pierścionek stał się bardzo popularny

Zakłady jubilerskie w całej Anglii rozpoczęły produkcję replik pierścionka. Branża turystyczna już zaczęła liczyć zyski, których spodziewają się dzięki ceremonii. Książę William jest drugi w linii do tronu Wielkiej Brytanii za ojcem.
Więcej o: