Amanda Bynes się zaręczyła. Aktorka pochwaliła się gigantycznym pierścionkiem zaręczynowym!

Amanda Bynes twierdzi, że jest szczęśliwie zakochana. 14 lutego pochwaliła się na Instagramie zaręczynami. Tylko spójrzcie na jej pierścionek! Wielkość kamienia robi wrażenie.

Czy Amanda Bynes niebawem zostanie szczęśliwą mężatką? 14 lutego aktorka znana ze starych hitów jak "Ona to on", "Łatwa dziewczyna" czy "Rozbitkowie" opublikowała wpis, w którym poinformowała swoich fanów, że jest zaręczona. Pokazała przy tym pierścionek z ogromnym kamieniem. 

Zaręczona z miłością mojego życia - napisała pod fotografią.
 

Niestety Bynes nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Zagraniczne portale plotkarskie również nie podają kto to. Magazyn People, który powołuje się na swojego informatora, zdradza jedynie, że zakochani zaczęli spotykać się pod koniec 2019 roku. 

Wydaje się szczęśliwa - powiedziała w rozmowie z People osoba z otoczenia aktorki. 

Oczywiście pod fotografią szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Niektórzy dopytywali, czy narzeczony Bynes jest już żonaty. Wszystko przez złotą obrączkę, która znajdowała się na jego dłoni. 

Gratuluję! Pokaż nam swojego narzeczonego!
On jest już po ślubie?
O co chodzi z tą obrączką? - dopytywali. 

Niestety, celebrytka nie odpowiedziała na pytania internautów. 

Zobacz wideo

Amanda Bynes zaręczyła się już wcześniej?

Wszystko wskazuje na to, że Amanda Bynes nie zaręczyła się w walentynki, ale sporo wcześniej. Tydzień przed świętem zakochanych opublikowała fotografię, na której wyraźnie widać, że na jej palcu jest już ogromny pierścionek (zdjęcie w naszej galerii, w górnej części artykułu). Aktorka zablokowała wówczas możliwość komentowania fotografii. Czyżby czekała z przekazaniem radosnej informacji do walentynek?

Amanda Bynes na odwyku

Amanda Bynes od lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, niejednokrotnie miała też problemy z prawem. Aktualnie gwiazda przebywa w swoim domu, a od siedmiu miesięcy jest trzeźwa. W połowie grudnia opuściła ośrodek odwykowy. Więcej na ten temat TUTAJ

AG