Dziecięca gwiazda, później skandalistka. Amanda Bynes wraca do zdrowia, ale możecie jej nie poznać [NOWE ZDJĘCIA]

Amanda Bynes była nastoletnią gwiazdą o typowym wizerunku grzecznej dziewczynki. Później zaczęły się problemy - przerwała karierę i została aresztowana. Jak wygląda dzisiaj i co u niej słychać?

Amanda Bynes zadebiutowała na ekranie w wieku 13 lat, kiedy dostała swój własny program "The Amanda Show" ("Szał na Amandę"). Polskim widzom jest znana głównie z roli Holly Tyler w serialu "Siostrzyczki" (ang. "What I like about you") emitowanym przez stację TVN 7. Później zagrała w kilku filmach dla nastolatek, takich jak "Czego pragnie dziewczyna" czy "Ona to on". Za swoje role dostała 5 nagród oraz 7 nominacji oraz stała się idolką nastolatek na całym świecie.

Początek problemów

Amanda wcześniej była kojarzona jako grzeczna dziewczynka. Ten starannie wykreowany wizerunek miał jej przynieść sympatię widzów. Jednak ten piękny obrazek zaczął się sypać w 2012 roku, kiedy zaczęły się jej problemy z alkoholem, narkotykami i prawem. Amanda zaczęła coraz ostrzej imprezować i dodawała na swojego Twittera coraz odważniejsze zdjęcia.

Amanda BynesAmanda Bynes Twitter.com/AmandaBynes

Kilkukrotnie została zatrzymana oraz aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nie przyznawała się do winy. Na Twitterze pisała do Baracka Obamy z prośbą o zwolnienie policjanta, który ją zatrzymał.

W 2013 roku, będąc pod wpływem narkotyków, wyznała amerykańskiemu dziennikarzowi, Jonatanowi Jaxsonowi, że ma dosyć życia.

Kiedy ktoś ci mówi, że nie chce żyć, to znaczy że szuka kogoś, kto się nim zainteresuje. Wiem, że Amanda jest osobą, która woła o pomoc - powiedział Jaxson, prywatnie przyjaciel Bynes.

W maju 2013 została aresztowana w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Policja zatrzymała Amandę za stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia innych oraz poddała ją obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.

Co się dzisiaj dzieje z Amandą Bynes?

Od czasów aresztowania, Bynes jest czysta - nie pije alkoholu oraz nie bierze narkotyków. W pierwszym od 4 lat wywiadzie wyznała, że jest gotowa wrócić do Hollywood, zostawiając niechlubną przeszłość za sobą. 

Tęsknię za aktorstwem i mam dla Was niespodziankę - zamierzam do tego wrócić. Chciałabym grać w telewizji. Może kilka gościnnych występów w serialach, których jestem fanką albo show, gdzie ja byłabym główną gwiazdą - powiedziała w wywiadzie z magazynem InStyle.

Dodała też, że podczas odwyku nauczyła się szyć i w przyszłości planuje założyć własną firmę odzieżową. Oprócz tego uprawia sport i pomaga bezdomnym. 

Najnowsze zdjęcia

W piątek aktorka była widziana w jednym z centrów handlowych w Los Angeles, razem ze swoim life coachem. Było to jej pierwsze wyjście od 3 miesięcy.

>> ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA <<

Ciężko ją rozpoznać - aktorka podczas odwyku sporo przytyła, ma długie, blond włosy i przezroczyste okulary. Jej strój nie zwracał uwagi - miała na sobie zwykły biały t-shirt, beżowy kardigan i czarne spodnie. Widać jednak, że nie czuła się komforotowo pod ostrzałem paparazzi, czemu absolutnie się nie dziwimy - powrót po takiej przerwie (i jej przejściach) musi być niełatwy. Mimo tego, że wygląda zupełnie inaczej niż podczas szczytu swojej kariery, musimy przyznać, że prezentuje się bardzo zdrowo. Miła odmiana od 2013, prawda?

Myślicie, że niedługo zobaczymy Amandę na ekranie?

embed

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.