Joanna Opozda zaskoczyła fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowe kształty: Kwitniesz

Joanna Opozda po raz pierwszy opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie widać ciążowe kształty. - Śliczny brzusio - pisali zachwyceni internauci.

Więcej na temat ciąż gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Opozda kilka dni temu pokazała na InstaStories okrutne wiadomości, jakie dostała od jednej z internautek, która w obrzydliwy sposób pisała o jej ciąży. Aktorka przyznała, że przez lata obecności w show-biznesie zdążyła przywyknąć do hejtu, ale tym razem postanowiła zainterweniować i ustaliła dane personalne tej osoby oraz upubliczniła je na swoim profilu. Nic dziwnego, że aktorka informację o ciąży jak najdłużej chciała zachować dla siebie. Tym razem zaskoczyła fanów i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała ciążowe kształty w pełnej okazałości. Widać, że lada moment może urodzić. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Zobacz wideo Ciężarna Joanna Opozda reklamuje dresy

Joanna Opozda pokazała ciążowe kształty

Joanna Opozda już jakiś czas temu zaczęła komplementować wyprawkę dla dziecka. Pokazała, na jakie łóżeczko, czy wózek się zdecydowała, jednak rozważnie publikowała zdjęcia, na których widać jej sylwetkę. Najczęściej aktorkę można zobaczyć w obszernych, maskujących ciało stylizacjach. Jednak nie tym razem. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie w świątecznym klimacie. Joanna założyła czerwony sweter, który idealnie ułożył się na jej krągłym brzuchu. 

 

ZOBACZ: Joanna Opozda pozuje z dużym brzuchem. Zdradziła, że ma problemy zdrowotne. "Nie będę ściemniać"

Fani w komentarzach natychmiast zwrócili uwagę na powiększające się kształty gwiazdy i przyznali, że promiennie wygląda. 

Cudownie wyglądasz. Kwitniesz.
Śliczny brzusio.
Pięknie pani wygląda - czytamy.

Piotr Schramm, Edyta GórniakSchramm chce pozwać Lisa za i pomóc prawnie Górniak. "Wciąż ma do niej słabość"

Zdjęcie skomentował również mąż aktorki. Antoni Królikowski za pomocą emotikonki serca. Joanna nie wyjawiła, w którym jest miesiącu, ale patrząc na jej brzuch, można podejrzewać, że to końcówka ciąży. 

Więcej o: