Joanna Opozda dostała okrutną wiadomość. Miarka się przebrała. Zgłosiła sprawę na policję. "Nie odpuszczę"

Joanna Opozda udała się na komisariat policji, by złożyć zawiadomienie. Aktorka nie ukrywa oburzenia tym, co ją spotkało.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Joanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka długo nie czuła ochoty ani potrzeby, by informować publicznie, że spodziewa się dziecka i zaprzeczała wszelkim pogłoskom, by chronić swoją prywatność. W końcu postanowiła jednak podzielić się ze światem dobrą nowiną. Opozda koncentruje się teraz na dobru dziecka, jednak otrzymała wiadomość, która wyprowadziła ją z równowagi. 

Zobacz wideo Ciężarna Joanna Opozda reklamuje dresy

Księżna KateKsiężna Kate szalała z metamorfozami na głowie. Upięcia, długie fale i grzywka

Joanna Opozda dostała okrutną wiadomość o ciąży. Miarka się przebrała

Joanna Opozda pokazała wyjątkowo agresywną i obraźliwą wiadomość, którą otrzymała od anonimowej osoby. Internauta nawiązał do jej ciąży i ślubu z Antonim Królikowskim, przy okazji w podły sposób obrażając osoby z zespołem Downa.

Ty kur*** szłaś do ślubu z brzuchem! Zero wstydu! I jeszcze bezczelnie kłamałaś, że nie jesteś w ciąży! Żebyś urodziła downa! Bo tylko na to zasługujesz za te kłamstwa - napisał internauta.

Aktorka przyznaje, że wiele razy mierzyła się z hejtem, ale tym razem granica została przekroczona. Postanowiła zgłosić sprawę na policję i namierzyć osobę odpowiedzialną za te słowa.

Normalnie pewnie bym odpuściła, bo żyję już trochę na tym świecie, nie urodziłam się wczoraj i wiem, na czym polega hejt. Nawet się do niego przyzwyczaiłam, co jest chore. Zwykle macham na takie wiadomości i komentarze ręką i uważam, że nie ma co walczyć z wiatrakami, ale przez takie podejście i odpuszczanie, hejterzy nakręcają spiralę nienawiści i pozwalają sobie na coraz więcej. Czują się bezkarni - powiedziała na InstaStories.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram

kamila kamińskaKamila Kamińska w czarno-białej sesji ciążowej. Fani nieźle się zdziwili

Aktorka zapewniła, że tym razem nie odpuści. Zrobi to dla przykładu, aby kolejna osoba, która będzie chciała wysłać komuś równie okrutną wiadomość, miała świadomość, że nie jest w sieci anonimowa.

Plotek.pl życzy Joannie i jej rodzinie dużo spokoju i zdrowia!

Więcej o: