Kamila Kamińska w czarno-białej sesji ciążowej. Fani nieźle się zdziwili. "Drugi skarb będzie?"

Kamila Kamińska w tym roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia z sesji ciążowej. Internauci byli nieco zdziwieni, ale wszystko im wyjaśniła.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Informację o pierwszej ciąży Kamila Kamińska ukrywała do samego końca. Fani o zbliżających się narodzinach dziecka aktorki i jej partnera Michała Meyera dowiedzieli się zaledwie parę dni przed rozwiązaniem. W Dzień Dziecka aktorska para poinformowała, że córka nazywa się Jaśmina Maria. Na profilu gwiazdy serialu "Zakochani po uszy" pojawiły się zdjęcia z ciążowym brzuchem. Hasztagi pod opisem zdjęcia wszystko wyjaśniają.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'
 

Kamila Kamińska w sesji ciążowej "Przetrwaliśmy listopad, przetrwamy i grudzień".

Ostatnie zdjęcia udostępnione przez aktorkę na Instagramie nieźle zdziwiły jej fanów. Gwiazda serialu ponownie pojawiła się z ciążowym brzuszkiem. Kamila zostawiła niejednoznaczny opis:

Przetrwaliśmy listopad, przetrwamy i grudzień.
 

Nic dziwnego, że post wywołał falę pytań i zachwytów od obserwujących:

To znowu w ciąży jesteś? O matko?
O, drugi skarb będzie?
Jak pięknie uchwycony moment
Gratulacje mamusiu.

Sesja zdjęciowa została wykonana w dziewiatym miesiącu ciąży. Całe nieporozumienie wyjaśniają hasztagi #pregnant #session #marzec #2021 #polskajesień #zrodziną. Aktorka tym sposobem powróciła wspomnieniami do czasu przed narodzinami córki. 

Nie wiemy, czy zabieg ten był zaplanowany, czy wyszedł przypadkowo, ale pewne jest, że Kamila Kamińska może liczyć na wsparcie fanów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.