Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Ciąże gwiazd są dosyć drażliwym tematem. Coraz więcej kobiet związanych z branżą decyduje się na to, by ukrywać swój stan przed światem. Chętnie tuszują powiększające się kształty do samego rozwiązania. Komu udało się zataić błogosławiony stan przed opinią publiczną?

Mogą pochwalić się rzeszą wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą nie tylko ich kariery, ale również i kulisy życia prywatnego. Mimo że żyją w blasku fleszy, nie wszystkie gwiazdy chcą dzielić się szczegółami z życia prywatnego. Często dotyczy to ciąży. Te osoby z branży postanowiły ukrywać swój stan. Komu udało się utrzymać ciążę w tajemnicy? 

Zobacz wideo Maffashion chciała zapłacić, by nie publikowano jej zdjęć w ciąży [PLOTKERSI EXTRA]

Te gwiazdy ukrywały swoją ciążę 

Sarsa w maju tego roku zaskoczyła fanów wyznaniem i zdradziła, że została mamą. Jej nowina okazała się o tyle niespodziewana, że nikt nie przypuszczał, w jakim stanie jest wokalistka. Piosenkarka powitała na świecie syna, któremu dała na imię Leonard. Dopiero niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem z czasu porodu, na którym widać jej dłoń i rączkę noworodka. 

SarsaSarsa scree IG

Agnieszka Hyży 

Dziennikarka ma za sobą trudne doświadczenia. Wyjawiła, że kilkukrotnie poroniła. Gdy dowiedziała się o ciąży, informację ukrywała nawet przed bliskimi. Tylko mężowi zdradziła, że spodziewa się dziecka. Agnieszka Hyży w sierpniu podzieliła się tą informacją za pośrednictwem Instagrama. Nie ukrywała, że walczyła o ciążę i w pierwszych jej miesiącach potrzebowała spokoju. Przyznała, że do czasu porodu nie chce poznać płci dziecka. Razem z wokalistą wychowują ośmioletnią córkę Agnieszki z poprzedniego małżeństwa. 

Zobacz: Agnieszka Hyży ukrywała ciążę, bo bała się poronienia. Nie wiedziały nawet dzieci i jej mama. "Starałam się nie cieszyć"

Te gwiazdy ukrywały swoją ciążęTe gwiazdy ukrywały swoją ciążę Fot. Instagram/ agnieszka_hyzy

Marina Łuczenko-Szczęsna 

Szczęśni robili wszystko, żeby jak najdłużej nie odnosić się do plotek o tym, że zostaną rodzicami. Ich plan jednak runął przed samym rozwiązaniem, kiedy paparazzi przyłapali Marinę z wielkim brzuchem. Wystosowali oświadczenie, w którym przyznali, że spodziewają się pierwszego dzieckaTrzy lata temu, w czerwcu, powitali na świecie syna, któremu dali na imię Liam. Piosenkarka chroni wizerunek chłopca i nie pokazuje jego twarzy w mediach społecznościowych. 

Marina Łuczenko potwierdziła ciążęMarina Łuczenko potwierdziła ciążę Instagram / Marina Łuczenko-Szczęsna

Ewa Farna 

Piosenkarka przez wiele miesięcy ukrywała fakt, że wkrótce zostanie mamą. Dopiero w teledysku do piosenki "Ta o nás", mieliśmy okazję zobaczyć ją z dużym brzuszkiem. Gwiazda po premierze klipu oficjalnie potwierdziła, że niedługo zostanie mamą. W 2019 roku Ewa Farna urodziła syna Artura. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie kilka dni po porodzie, gdzie opublikowała urocze zdjęcie z noworodkiem. 

Ewa Farna w ciążyEwa Farna w ciąży Yotube EWA FARNA OFFICIAL

Maffashion 

Plotki o tym, że Maffashion jest w ciąży krążyły w mediach przez długi czas. Sama zainteresowana nie komentowała tych doniesień, podobnie jak Sebastian Fabijański. Dopiero po kilku miesiącach potwierdzili, że oczekują narodzin dziecka. Dumni rodzice przez niemal tydzień ukrywali przed światem informację, że zostali rodzicami. Syn Juli Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego urodził się w 10 września zeszłego roku. Chłopiec dostał na imię Bastian. Influencerka chętnie publikuje rodzinne kadry z synem na Instagramie. 

Maffashion jest w ciążyMaffashion jest w ciąży Instagram.com/maffashion_official/

Katarzyna Warnke

Aktorka na początku dosadnie zaprzeczała doniesieniom, że spodziewa się dziecka. Na pokazie mody MMC w 2019 roku zaprezentowała ciążowy brzuszek i tym samym potwierdziła, że jest w błogosławionym stanie. Gwiazda filmów Patryka Vegi po porodzie nie opublikowała oficjalnego oświadczenia. Media dowiedziały się, że już urodziła od paparazzich. Katarzyna powitała na świecie córkę Helenkę. Znani rodzice nie zdradzają zbyt wielu szczegółów odnośnie swojej małej pociechy i nie pokazują jej twarzy. 

Katarzyna Warnke i Piotr StramowskiKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski Instagram/kasiawarnke

Sylwia Grzeszczak 

Sylwia Grzeszczak i Liber uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Wokalistka bardzo chroni swoją prywatność. Gwiazda milczała, gdy w mediach zaczęto spekulować, że jest w ciąży. Po jakimś czasie zamieściła na Facebooku post, w którym przyznała, że spodziewa się dziecka. W grudniu 2015 roku urodziła córkę Bognę, o czym również sama poinformowała. Piosenkarka nie podzieliła się zdjęciem z czasów ciąży i nie pokazuje fotek ze swoją pociechą. 

Sylwia Grzeszczak z córkąSylwia Grzeszczak z córką Instagram/sylwia_grzeszczak_official

Jak widać polskie gwiazdy potrafią dotrzymać sekretu. Czyja ciąża była dla was największym zaskoczeniem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.