Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży to polska dziennikarka i prezenterka. Od lat związana jest z telewizją Polsat, w której prowadziła wiele programów rozrywkowych, takich jak: "Twoja twarz brzmi znajomo" czy kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jest żoną popularnego piosenkarza, Grzegorza Hyżego.

Imię i nazwisko: Agnieszka Hyży
Data urodzenia: 19 marca 1985r.
Miejsce urodzenia: Mysłowice
Zawód: dziennikarka, prezenterka
Mąż: Grzegorz Hyży
Dzieci: córka Marta

Agnieszka Hyży - początki kariery

Agnieszka Hyży przyszła na świat w marcu 1985 roku, w Mysłowicach. Dorastała w Katowicach, a na okres studiów przeniosła się do Warszawy, z którą związała swoje dalsze życie.
W 2002 roku wraz z mamą zostały laureatkami konkursu "Matka i córka", który zorganizowany został przez firmę kosmetyczną Oriflame. Nagrodą główną była całoroczna kampania reklamowa dla sieci Oriflame, która zapoczątkowała u Agnieszki karierę fotomodelki. Rozpoczęła w tym okresie współpracę z kilkoma agencjami modelek.
W 2005 roku Agnieszka Hyży zdobyła tytuł Miss Śląska. Stratowała również w wyborach Miss Polski, w których dotarła do finału. W tym okresie rozpoczęła się jej przygoda z mediami. Wzięła udział w programie rozrywkowym "Ciao Darwin", w którym poznała Marcina Mroczka, z którym się związała.
Od 2007 roku prowadziła program "Się kręci". Następnie została prowadzącą programów "Gwiezdny Cyrk" oraz "Grunt to rodzinka". Wielokrotnie była gospodynią konkursów piękności. Pracowała również jako prezenterka kulisów programów "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo".

Agnieszka Hyży - życie prywatne

Agnieszka Hyży związana była z Marcinem Mroczkiem przez cztery lata. Para rozstała się w 2008 roku. W latach 2011-2014 była żoną Mikołaja Wita. Z ich związku ma córkę Martę. W 2014 roku związała się z finalistą programu "Mam talent", Grzegorzem Hyżym. Para zawarła związek małżeński w lipcu 2015 roku. Ceremonia odbyła się w Rzymie.

agnieszka hyży

Więcej o:

agnieszka hyży

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.