Marina oficjalnie potwierdziła ciążę! Pokazała zdjęcia z ogromnym brzuchem

Marina i Wojciech Szczęsny spodziewają się dziecka. Artystka potwierdziła te informacje, umieszczając na Instagramie zdjęcia ze sporym brzuchem.

Marina i Wojciech Szczęsny w końcu potwierdzili plotki, które krążyły w branży od dłuższego czasu. Niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko!

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.?Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. ?Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie - napisała w poście na Instagramie.

Plotek serdecznie gratuluje!

MM

Więcej o:
Komentarze (70)
Marina oficjalnie potwierdziła ciążę! Pokazała zdjęcia z ogromnym brzuchem
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 39 razy 33

  Cudownie. Alimenty zapewnione.

 • Gość: drogowcy

  Oceniono 38 razy 26

  to skoro prosi o uszanowanie prywatności to po kiego ..uja chwali się tym że jest w ciąży?? jak chcę by o mnie nie mówiono i nie pisano to się nie chwalę tylko milczę - chyba że źle rozumiem co w dzisiejszych czasach znaczy prywatność...

 • Gość: Dod

  Oceniono 19 razy 15

  I znowu zaczną się zdjecia raczek, czapek i ukrywanie twarzy. Jak ktoś chce zachować prywatność to nie robi tego na pokaz. Tylko zachowuje ta prywatnośc ;) i jeszcze to royal baby...chyba w Polsce rogal baby ;D

 • Gość: Paulina

  Oceniono 16 razy 14

  A co kogo obchodzi ciąża tej Pani? O ile wiem kto to Szczęsny o tyle jego żona to taka piosenkarka jak z Anny Lewandowskiej dietetyczka.

 • Gość: Anka

  Oceniono 17 razy 13

  A co kogo to obchodzi. Kim ona jest? Prawie kazde małzenstwo po jakims czasie spodziewa sie potomstwa i nie obwieszcza swiatu, dzieli sie tylko z najblizszymi. Druga Lewandowska.

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 13

  Ogromny haha dobre 😂 Wasze tytuły artykułów to zawsze hit hitów...

 • Gość: Ona

  Oceniono 14 razy 12

  Informacja ta zbędna jest w.mym zyciu.. Gdyż zbędna jest jakakolwiek informacja dot tejże pary

 • Gość: Ja

  Oceniono 12 razy 10

  Ciekawe do kogo będzie podobne dziecko. Czy po mamie będzie jak krecik czy po ojcu mieszanka szczesnego, chajzera i Beaty szydło ;D nowe trojaczki show-biznesu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX