Agnieszka Hyży jest w ciąży! Na zdjęciu czule obejmuje duży brzuch. "Toczyliśmy nierówną walkę o coś najcenniejszego"

Agnieszka Hyży spodziewa się drugiego dziecka! Żona Grzegorza Hyżego jest w ciąży, a radosną nowinę ogłosiła na Instagramie.

 Agnieszka i Grzegorz Hyży zostaną rodzicami. Żona piosenkarza wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym ma już duży brzuch. W opisie przyznała, że to już siódmy miesiąc ciąży.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o trudnej sytuacji Joanny Mazur

Agnieszka Hyży jest w drugiej ciąży

Agnieszka Hyży w długim poście wyjaśniła, że "każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec". Przyznała, że ostatnie miesiące wymagały od niej spokoju i skupienia. Z opisu wynika, że walczyła o ciążę.

Przez ostatnie siedem miesięcy toczyliśmy nie pierwszy raz nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów nie da się dłużej ukrywać mojego stanu - napisała.

W dalszej części wpisu podkreśliła, że chciała osobiście przekazać radosną nowinę.

Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei w momencie najmniej spodziewanym dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.

Agnieszka Hyży zdecydowała się przekazać wiadomość o ciąży, ponieważ chciała się podzielić swoim szczęściem. Podkreśliła, że to piękny i magiczny czas.

 

To będzie pierwsze wspólne dziecko Agnieszki i Grzegorza. Była prezenterka Polsatu ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Parze gratulujemy!

Przeczytaj także: Izabela Janachowska dostanie własny program ślubny w Polsacie. "Wcześniej był obiecany Agnieszce Hyży" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.