Joanna Opozda pozuje z dużym brzuchem. Zdradziła, że ma problemy zdrowotne. "Nie będę ściemniać"

Lada moment na świat przyjdzie pierwsze dziecko Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Przyszła mama przygotowuje już wyprawkę dla malucha. W pokoju stanęło łóżeczko, w którym na razie świetnie zadomowił się... pies aktorki. Ciężarna, choć szczęśliwa, mierzy się z problemami zdrowotnymi.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na gazeta.pl.

Odkąd Joanna Opozda wydała komunikat, że jest w ciąży, jej aktywność na Instagramie znacznie zmalała. Jednak im bliżej porodu, tym wstawia do sieci coraz więcej zdjęć z dużym już brzuszkiem i zdradza, jak przygotowuje się na narodziny dziecka. W Q&A odpowiedziała na pytania internautów i wspominała o kiepskim stanie zdrowia. Mimo dolegliwości stara się nie tracić pogody ducha. W stanie błogosławionym upodobała sobie kolorowe, wygodne stylizacje. W jednej z nich zaprezentowała się i tym razem.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/ @asiaopozda

Zobacz wideo Ciężarna Joanna Opozda reklamuje dresy

Joanna Opozda o przykrych dolegliwościach w ciąży. "Nie będę ściemniać"

Żona Antoniego Królikowskiego nie ukrywa, że nie może cieszyć się stuprocentowym zdrowiem. Na Instagramie podzieliła się szczerym wyznaniem. 

Nie będę ściemniać. Nie czuję się za dobrze. Mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę.

Przyszła mama stara się, by kiepskie samopoczucie nie odbierało jej radości z kompletowania wyprawki dla malucha. Kupiła już pierwsze łóżeczko dla syna, w którym zadomowiła się na razie suczka Marilyn. Przygotowanie psa na obecność dziecka również spędza aktorce sen z powiek. Na pytanie o to, czy martwi się o reakcję czworonożnego przyjaciela na pojawienie się w domu kolejnego członka rodziny, odpowiedziała z nutką humoru:

Trochę tak, ale jestem dobrej myśli. Póki co wydaje jej się, że wszystko, co przychodzi dla dziecka, jest dla niej.

Swoje słowa udokumentowała adekwatnym zdjęciem radosnego zwierzaka.

Pies Joanny OpozdyPies Joanny Opozdy Instagram/ @asiaopozda

Joanna Opozda 30 września wydała oświadczenie, w którym oficjalnie poinformowała o ciąży. Niedługo na świat przyjdzie syn aktorki i Antoniego Królikowskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.