Wersow pełną parą przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Pokazała, jak ubrała choinkę i upiekła świąteczne pierniczki

Weronika Sowa chwali się kolejnymi przygotowaniami do świąt. Narzeczona Friza udekorowała choinkę w domu Ekipy. Wersow pomyślała o pozostałych członkach projektu i przygotowała dekoracje nawiązujące do zainteresowań.

Więcej o Ekipie Friza przeczytasz na Gazeta.pl

Przygotowania do świąt w domu Ekipy idą pod dowodzeniem Wersow. Youtuberka przygotowała dla domowników ogromny kalendarz adwentowy, zadbała o świąteczny wystrój sypialni i kupiła ekipowiczom prezenty z okazji mikołajek. Teraz pochwaliła się kolejnym krokiem przygotowań.

Zobacz wideo Wersow zadebiutowała w telewizji. Pokazała kulisy "Top Model"

Święta Bożego Narodzenia wielu z nas kojarzą się z choinką. Ekipa Friza jak co roku postawiła na ogromne drzewko. Samym przystrojeniem zajęła się Weronika Sowa. Youtuberka zakupiła nowe bombki, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Ozdoby miały nawiązywać członków Ekipy i ich zainteresowań.

Wersow ozdobiła choinkę w stylu Ekipy

Na drzewku znalazły się między innymi ozdoby przypominające sushi, jednorożce, gwiazdy i coś specjalnego. Weronika Sowa zagwarantowała przyjaciołom ogromne kule z ich pseudonimami. Oczywiście pomyślała także o narzeczonym. Friz kocha pizzę, dlatego nie mogło zabraknąć bombki w takim kształcie.

Choinka w domu EkipyChoinka w domu Ekipy Instagram @wersow

Weronika Sowa upiekła pierniczki

W poniedziałek Wersow opublikowała na InstaStories kafelek, na którym zapozowała w opasce przypominającej poroże renifera. Weronika Sowa zamówiła ulubioną zimową herbatkę z cynamonem, żurawiną i pomarańczą. To ulubiony napój Wersow o tej porze roku, który idealnie rozgrzeje w chłodne wieczory. Narzeczona Friza pochwaliła się także, że właśnie zabiera się za pieczenie pierników. Prawdopodobnie niebawem pojawi się film, w którym podzieli się swoim przepisem na świąteczny przysmak.

Czas na pieczenie pierników - napisała Wersow na InstaStories.

Wersow piecze pierniczkiWersow piecze pierniczki Instagram @wersow

Jesteście ciekawi jak wyglądają święta w domu Ekipy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.