"Rolnik szuka żony". Ci uczestnicy stanęli na ślubnym kobiercu. Tak wtedy wyglądali [ZDJĘCIA]

W programie "Rolnik szuka żony" nie brakowało par, które stworzyły szczęśliwy związek. Dziś niektórzy są po ślubie i doczekali się dzieci. Oto ci, którym się udało i po emisji show stanęli na ślubnym kobiercu.

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

"Rolnik szuka żony" od ośmiu edycji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Zainteresowanie po programie budzą zwłaszcza te pary, których historia kończy się happy endem. Przez lata narodziło się wiele związków, a większość z nich rolnicy przypieczętowali małżeństwem. Ślubów uczestników było całkiem sporo, a oto niektóre z nich.

Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz z drugiej edycji

Anna i Grzegorz BardowscyAnna i Grzegorz Bardowscy fot. facebook.com/anna bardowska

Anna i Grzegorz to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par z programu. Wystąpili w drugiej edycji. Rolnik bardzo szybko zauroczył się i odprawił pozostałe kandydatki. Nie ukrywał, że ma wobec Anny poważne zamiary. Już na wizji wypytywał swoją wybrankę, jaki nosi rozmiar pierścionków. Wkrótce wykorzystał wiedzę w praktyce, ponieważ oświadczył się w listopadzie 2015 roku, jeszcze przed zakończeniem emisji programu. W kwietniu 2016 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, a później doczekała się dwójki dzieci - wychowują Jana i Liwię. Dalsze losy Bardowskich można śledzić w mediach społecznościowych.

"Rolnik szuka żony". Agnieszka i Robert z drugiej edycji

Agnieszka i Robert z 'Rolnik szuka żony'Agnieszka i Robert z 'Rolnik szuka żony' Facebook.com/ Rolnik szuka żony/ Screen

Agnieszka i Robert to kolejni uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony", którzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Widzowie nie przewidywali, że Robert spośród trzech kandydatek wybierze akurat Agnieszkę. Para zaręczyła się w grudniu 2015 roku, tuż po zakończeniu programu, a ślub wzięła w tym samym miesiącu co Bardowscy - kwietniu 2016 roku. Para ma dwóch synów.

Kasia i Dawid - trzecia edycja "Rolnik szuka żony"

Dawid i Kasia, 'Rolnik szuka żony'Dawid i Kasia, 'Rolnik szuka żony' Instagram/ @rolnikszukazonytvp

Historia tej pary jest dość nietypowa. Oboje nie spotkali się w gospodarstwie, ponieważ Kasia była kandydatką innego rolnika - Szymona. Z kolei Dawid lepiej poznawał się z Moniką. Jak to się stało, że tych dwoje połączyło uczucie? Kasia po nagraniach do programu spóźniła się na pociąg, a Dawid odwiózł ją do domu. Tak narodziła się nowa znajomość, a już podczas świątecznego odcinka "Rolnika" para ogłosiła zaręczyny. Kasia i Dawid wzięli ślub 14 czerwca 2017 roku. Niecały rok później zostali rodzicami córki.

Małgosia i Paweł - czwarta edycja "Rolnik szuka żony"

Małgosia i Paweł z 'Rolnika...'Małgosia i Paweł z 'Rolnika...' Instagram.com/ rolnikwszpilkach

Małgosia i Paweł poznali się w czwartej edycji programu. To ona jako rolniczka wybierała panów. Spośród trzech kandydatów postawiła właśnie na Pawła. Ten zmienił dla niej wszystko - rzucił pracę w Szwecji i na stałe osiedlił się w Polsce. Para stanęła przed ołtarzem 28 września 2018 roku, a wkrótce potem zostali rodzicami. Wychowują dwoje dzieci - Ryszarda i Blankę. Losy pary można śledzić w mediach społecznościowych. Małgosia dzieli się momentami z rodzinnego życia na Instagramie i zgromadziła tysiące fanów.

Kasia i Piotr - czwarta edycja "Rolnik szuka żony"

Kasia i Piotr - 'Rolnik szuka żony 4'Kasia i Piotr - 'Rolnik szuka żony 4' fot. instagram.com

Piotr pojawił się jako rolnik, podobnie jak Małgosia - również w czwartej edycji. Co prawda zaprosił do siebie trzy panie, jednak okazało się, że żadna z nich nie spełnia jego oczekiwać. Nie wybrał żadnej, lecz później zdecydował się na zaproszenie jeszcze jednej kobiety, która wcześniej napisała do niego list - była nią Kasia. Choć stresowała się występem w telewizji, wkrótce okazało się, że właśnie ta para odnalazła miłość. Niedługo później na jaw wyszła informacja, że uczestniczka jest w ciąży. Para przypieczętowała związek sakramentalnym "tak" 2 sierpnia 2019 roku. Mają syna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.