Dorota Gardias nie jest już sama. "Był przy mnie w trudnych momentach". Tajemniczy ukochany zabrał ją na romantyczny wypad

Dorota Gardias nie jest już singielką. Pogodynka pochwaliła się romantycznymi ujęciami z Rzymu. Widać na nich tajemniczego mężczyznę.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Dorota Gardias w ostatnim czasie przeżyła wiele trudnych chwil. Najpierw trafiła do szpitala z powodu COVID-19. Później poinformowała fanów, że walczy z nowotworem piersi. Pogodynka w rozmowie  z "Dobrym Tygodniem" przyznała, że "jej psychika podupada". Okazuje się jednak, że w tych trudnych momentach nie była sama. 41-latka przyznała, że ma oparcie w nowym partnerze. 

Zobacz wideo Dorota Gardias opowiada, jak się czuje

Dorota Gardias ma nowego partnera

Dorota Gardias w 2011 roku rozwiodła się pilotem śmigłowców Konradem Skórą. Później była w związku z Piotrem Bukowieckim. Para w 2013 roku powitała na świecie córkę Hannę. Związek Gardias i Bukowieckiego jednak nie przetrwał. Teraz okazuje się, że Gardias znów ma u boku mężczyznę. O tym, że się z kimś spotyka, poinformowała "Twoje Imperium".

On bardzo mnie wspierał, odwiedzał w szpitalu, był przy mnie w trudnych momentach - mówiła.

Pogodynka dodała też. 

Byłam szczęśliwa także bez partnera. Życie mam poukładane. Jestem kobietą, która pracuje, zarabia, mam córkę, jestem bardzo ogarnięta w życiu codziennym. Nie potrzebuję mężczyzny do tego, żeby zmieniał mi opony.

Dorota Gardias w Rzymie

Zajrzeliśmy na Instagrama Doroty Gardias. Okazuje się, że gwiazda TVN-u wypoczywa właśnie w Rzymie. Nie jest tam jednak sama. Towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. Na wybranych kadrach z InstaStories (znajdziecie je w naszej galerii) widać, że jest romantycznie. Sama Gardias w jednym z wpisów śmiała się: 

Mikołaj w tym roku miał fantazje. ROMA … #urlop.
 

Fani w  komentarzach zauważali, że tegoroczny Mikołaj był nie tylko hojny, ale też romantyczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.