Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Zresztą nie tylko ona. Jak polskie gwiazdy wyglądają bez make-upu?

Zazwyczaj widzimy gwiazdy w profesjonalnym makijażu, pięknych fryzurach i stylizacjach na czerwonym dywanie. Na co dzień jednak prezentują się zupełnie inaczej, a część z nich stawia na naturalność. Jak wyglądają bez makijażu?

Gwiazdy polskiego show-biznesu błyszczą na ściankach w starannie dobranych stylizacjach i od stóp do głów są przygotowane przez makijażystów i fryzjerów. Jednak poza imprezami, planem zdjęciowym czy sceną, wyglądają całkiem zwyczajnie. Niektóre z nich w ogóle się nie malują, inne od czasu do czasu robią wyjątek. Oto kilka przykładów.

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Gwiazdy bez makijażu: Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek nagrała ostatnio InstaStories, w którym zaprezentowała się bez makijażu - właśnie wracała z siłowni. Choć zazwyczaj na jej Instagramie można znaleźć wystylizowane zdjęcia, aktorka nie powinna mieć pod tym względem kompleksów. Coraz więcej gwiazd rezygnuje z malowania się na co dzień.

Katarzyna Cichopek bez makijażuKatarzyna Cichopek bez makijażu fot. instagram.com/katarzynacichopek

Joanna Krupa bez makijażu

Tej gwiazdy nikt nie podejrzewałby o wyjście z domu bez makijażu, jednak w domowych pieleszach pozwala sobie na naturalność. Choć Joanna Krupa nawet na zdjęciach przy zabawach z córką stara się wyglądać perfekcyjnie, zrobiła kilka wyjątków. Na Instagramie jakiś czas temu dodała selfie, na którym pozuje o poranku - bez make-upu.

Joanna Krupa bez makijażuJoanna Krupa bez makijażu fot. instagram.com/joannakrupa

Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska jest jedną z tych gwiazd, które rzadko same się malują. Na co dzień trenerka chodzi bez makijażu. Codzienne treningi i sportowy styl życia nie sprzyjają noszeniu warstw pudru na twarzy. Sama zresztą stawia na naturalność nie tylko w wyglądzie, ale i na talerzu. Make-up stosuje na oficjalne wyjścia, lecz wtedy zazwyczaj nie robi go sama.

Anna Lewandowska bez makijażuAnna Lewandowska bez makijażu fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina uwielbia pięknie wystylizowane zdjęcia, a zazwyczaj stawia na choćby plan minimum - czarną kreskę na górnej powiece. Tak zwane kocie oko bardzo pasuje do jej urody. Jednak pewnego razu zrobiła wyjątek i pokazała się fanom na Instagramie bez makijażu i bez filtra, pisząc, że podstawą jest odpowiednia pielęgnacja, dzięki której może cieszyć się doskonałą cerą.

Marina Łuczenko bez makijażuMarina Łuczenko bez makijażu fot. instagram.com/marina_official

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Agnieszka Woźniak-Starak w zaciszu domu często stawia na naturalność. Po poprowadzeniu "Dzień dobry TVN" przyjeżdża do swojej położonej pod Warszawą posiadłości, zmywa makijaż i relaksuje się w towarzystwie swoich licznych psów. Często fotki w naturalnym wydaniu dodaje na Instagram. I słusznie, bo bez make-upu wygląda równie młodzieńczo, jak z nim.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu prosi o wsparcie petycjiAgnieszka Woźniak-Starak bez makijażu prosi o wsparcie petycji fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek, odkąd nie pracuje w TVN, coraz częściej pozwala sobie na pozowanie do zdjęć bez makijażu, zwłaszcza w prywatnych okolicznościach. Kadrami ze swojego życia dzieli się na Instagramie. W programie prowadzonym na YouTubie zawsze stawia na make-up, jednak w domu i na wakacjach nie wstydzi się naturalności.

Magda Mołek bez makijażuMagda Mołek bez makijażu fot. instagram.com/magda_molek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.