Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Zresztą nie tylko ona. Jak polskie gwiazdy wyglądają bez make-upu?

Zazwyczaj widzimy gwiazdy w profesjonalnym makijażu, pięknych fryzurach i stylizacjach na czerwonym dywanie. Na co dzień jednak prezentują się zupełnie inaczej, a część z nich stawia na naturalność. Jak wyglądają bez makijażu?

Gwiazdy polskiego show-biznesu błyszczą na ściankach w starannie dobranych stylizacjach i od stóp do głów są przygotowane przez makijażystów i fryzjerów. Jednak poza imprezami, planem zdjęciowym czy sceną, wyglądają całkiem zwyczajnie. Niektóre z nich w ogóle się nie malują, inne od czasu do czasu robią wyjątek. Oto kilka przykładów.

Thylane Blondeau "Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 21 lat. Blondeau zachwyca na Paris Fashion Week

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Gwiazdy bez makijażu: Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek nagrała ostatnio InstaStories, w którym zaprezentowała się bez makijażu - właśnie wracała z siłowni. Choć zazwyczaj na jej Instagramie można znaleźć wystylizowane zdjęcia, aktorka nie powinna mieć pod tym względem kompleksów. Coraz więcej gwiazd rezygnuje z malowania się na co dzień.

Katarzyna Cichopek bez makijażuKatarzyna Cichopek bez makijażu fot. instagram.com/katarzynacichopek

Joanna Krupa bez makijażu

Tej gwiazdy nikt nie podejrzewałby o wyjście z domu bez makijażu, jednak w domowych pieleszach pozwala sobie na naturalność. Choć Joanna Krupa nawet na zdjęciach przy zabawach z córką stara się wyglądać perfekcyjnie, zrobiła kilka wyjątków. Na Instagramie jakiś czas temu dodała selfie, na którym pozuje o poranku - bez make-upu.

Joanna Krupa bez makijażuJoanna Krupa bez makijażu fot. instagram.com/joannakrupa

Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska jest jedną z tych gwiazd, które rzadko same się malują. Na co dzień trenerka chodzi bez makijażu. Codzienne treningi i sportowy styl życia nie sprzyjają noszeniu warstw pudru na twarzy. Sama zresztą stawia na naturalność nie tylko w wyglądzie, ale i na talerzu. Make-up stosuje na oficjalne wyjścia, lecz wtedy zazwyczaj nie robi go sama.

Anna Lewandowska bez makijażuAnna Lewandowska bez makijażu fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina uwielbia pięknie wystylizowane zdjęcia, a zazwyczaj stawia na choćby plan minimum - czarną kreskę na górnej powiece. Tak zwane kocie oko bardzo pasuje do jej urody. Jednak pewnego razu zrobiła wyjątek i pokazała się fanom na Instagramie bez makijażu i bez filtra, pisząc, że podstawą jest odpowiednia pielęgnacja, dzięki której może cieszyć się doskonałą cerą.

Marina Łuczenko bez makijażuMarina Łuczenko bez makijażu fot. instagram.com/marina_official

Wersow Internauci stwierdzili, że treści publikowane przez Wersow mogą być szkodliwe dla odbiorców

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Agnieszka Woźniak-Starak w zaciszu domu często stawia na naturalność. Po poprowadzeniu "Dzień dobry TVN" przyjeżdża do swojej położonej pod Warszawą posiadłości, zmywa makijaż i relaksuje się w towarzystwie swoich licznych psów. Często fotki w naturalnym wydaniu dodaje na Instagram. I słusznie, bo bez make-upu wygląda równie młodzieńczo, jak z nim.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu prosi o wsparcie petycjiAgnieszka Woźniak-Starak bez makijażu prosi o wsparcie petycji fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Magda Mołek bez makijażu

Magda Mołek, odkąd nie pracuje w TVN, coraz częściej pozwala sobie na pozowanie do zdjęć bez makijażu, zwłaszcza w prywatnych okolicznościach. Kadrami ze swojego życia dzieli się na Instagramie. W programie prowadzonym na YouTubie zawsze stawia na make-up, jednak w domu i na wakacjach nie wstydzi się naturalności.

Magda Mołek bez makijażuMagda Mołek bez makijażu fot. instagram.com/magda_molek

Więcej o: