"Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 21 lat. Thylane Blondeau zachwyca na Paris Fashion Week

Thylane Blondeau wzięła udział w paryskim tygodniu mody, prezentując między innymi bieliznę. Karierę modelki zaczęła w wieku... czterech lat.

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" zyskała międzynarodową sławę po sesji dla francuskiego "Vogue'a", w której wzięła udział, mając zaledwie dziesięć lat. Wówczas jej zdjęcia oburzyły wielu i wywołały dyskusję dotyczącą dziecięcego modelingu. Pierwsze kroku na wybiegu postawiła jeszcze sześć lat wcześniej u Jeana Paula Gaultiera.

Zobacz wideo Marina na pokazie Louis Vuitton

Thylane Blondeau zachwyca na Paris Fashion Week

Thylane Blondeau była jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych modelek na świecie. Córka piłkarza Patricka Blondeau i francuskiej aktorki Veroniki Loubry nadal nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie szturmem zdobywa wybieg podczas tegorocznego Paris Fashion Week.

Thylane Blondeau wzięła udział w pokazie bielizny marki Etam. Zaprezentowała czarną braletkę i dopasowany dół z półprzezroczystym panelem i piórami.

 

Francuska modelka na Instagramie podziękowała marce za zaproszenie jej do udziału w pokazie.

Wow! Bardzo dziękuję Etam za to, że chodzę w tym niesamowitym show! Świetnie się bawiłam - napisała Thylane.

Podzieliła się również serią zdjęć zza kulis. Ujawniła przy okazji, że wszystkie uczestniczące w pokazie modelki otrzymały różowe jedwabne szlafroki przed wyjściem na scenę.

 

Thylane Blondeau ma obecnie 21 lat. W 2017 roku zadebiutowała na wybiegu dla dorosłych modelek, biorąc udział w pokazie Dolce & Gabbana podczas Milan Fashion Week. Pracuje dla największych domów mody i najbardziej znanych projektantów. Została twarzą L'Oreal Paris, a także pozowała dla Chanel, Ralpha Laurena i Lacoste.

Promuje też własną markę odzieżową. Od najmłodszych lat pojawia się w rankingu "100 najpiękniejszych twarzy roku". W 2018 r. znalazła się na szczycie tej listy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA