Friz zastanawia się, czy warto rozpocząć studia. Fani założyciela Ekipy rozwiewają wszelkie wątpliwości

Friz zdradził, że rozważa zapisanie się na studia. Youtuber ma jednak wątpliwości, czy będzie to słuszna decyzja. Z pomocą przychodzą fani.

Więcej artykułów na temat Friza i Ekipy znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Karol Wiśniewski znany w sieci jako "Friz" jest bardzo aktywny w Twitterze. Założyciel Ekipy często dzieli się z fanami przemyśleniami na temat życia prywatnego i zawodowego. Tym razem najsławniejszy youtuber w Polsce pochwalił się nowym planem na przyszłość. Nie wiadomo jednak, czy zdecyduje się podjąć ważny krok.

Mała Lilly Evans i Severus Snape20. rocznica "Harry'ego Pottera. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy

Zobacz wideo Friz chwali się, że czytał dwie książki równocześnie. Opowiedział o wrażeniach

Friz chciałby dołączyć do grona studentów

Przedsiębiorczy 25-latek nie marnuje ani jednej chwili i nieustannie angażuje się w nowe projekty. Niedawno magazyn "Wprost" opublikował listę młodych milionerów. Na 21. miejscu znalazł się oczywiście założyciel Ekipy, wyprzedając jednocześnie gwiazdy sportu i show-biznesu. Mogłoby się wydawać, że w jego życiu niczego już nie brakuje. Jak się jednak okazuje, do głowy youtubera wpadł kolejny pomysł.

Rozmyślam nad zapisaniem się na studia - wyznał Karol.

Wpis Karol zdradza nie tylko informacje na temat planów związanych z edukacją, ale również jasno daje do zrozumienia, że youtuber zamierza podbijać kolejne branże. Kilka miesięcy temu w sieci pojawiła się informacja, że niebawem na rynek trafią gry sygnowane logo Ekipy. To może być kolejny przełomowy moment w jego karierze. 

Zastanawiam się, czy to na pewno optymalna droga do zdobycia konkretnej wiedzy w najkrótszym możliwie czasie, by rozwijać firmę w nowej dla mnie branży, która wydaje mi się bardzo dochodowa w przyszłości - napisał na Twitterze.

Co fani sądzą na temat pomysłu Friza? W komentarzach pod postem wywiązała się zaciekła dyskusja. Wiele osób uważa, że studia nie są najlepszym rozwiązaniem i radzą youtuberowi, aby inaczej zainwestował czas.  

Studia to nie jest w ogóle optymalna droga do nabycia konkretnej wiedzy.
To na pewno nie jest optymalna droga. Na studiach jest mnóstwo zapychaczy, już chyba lepiej inwestować w kursy.
Zależy czy prywatne, czy publiczne. Ja jestem teraz na prywatnych i na starcie mam mnóstwo przydatnych rzeczy i przedmiotów - czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, pomysł związany z dalszą edukacją pojawił się w głowie youtubera już kilka lat temu. W 2016 roku myślał nad zakończeniem działalności w mediach społecznościowych i rozpoczęciu studiów chemicznych. Plan jednak nie został zrealizowany i Friz stał się gwiazdą mediów społecznościowych. 

Więcej o: