"Rolnik szuka żony". Sebastian z czwartej edycji komentuje plotki o związku z mężczyzną. "Może to z zazdrości?"

W sieci pojawiły się pogłoski o tym, że Sebastian, który brał udział w programie "Rolnik szuka żony", jest gejem. Uczestnik skomentował te doniesienia.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Sebastian brał udział w czwartej edycji programu TVP "Rolnik szuka żony", w którym szukał drugiej połowy. Jeden z portali plotkarskich podał w poniedziałek, że mężczyzna uczestniczył ostatnio w imprezie zorganizowanej w hotelu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Na wydarzeniu miał pojawić się z partnerem. W przyjęciu wzięli udział też inni uczestnicy show.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

'Świat według Bundych'"Świata według Bundych". Sagal zrezygnowała z rudych włosów, Applegate jest chora

"Rolnik szuka żony". Sebastian odpowiada na plotki na temat rzekomego partnera

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Sebastian z programu "Rolnik szuka żony" postanowił odnieść się do plotek na swój temat.

Przyjechałem tam sam i bawiłem się tylko z dziewczynami. Ktoś rozpuszcza ohydne plotki, bo miałem powodzenie na tej imprezie, a panie siadały mi na kolanach. Może to z zazdrości? -  stwierdził.

O sprawie usłyszeli już inni uczestnicy, którzy bawili się na tej samej imprezie. Aby wesprzeć Sebastiana, wysłali mu zdjęcia, które mają potwierdzić, że wieczór faktycznie spędził głównie w towarzystwie kobiet. Na jednym z nich mężczyzna pozuje z Agatą, byłą partnerką Łukasza z piątej edycji. Jak się okazuje, to dla niej przyjechał na przyjęcie

To właśnie dla niej tam pojechałem. Chcieliśmy się bliżej poznać. Na szczęście i Agata i ja mamy poczucie humoru i takie plotki na mój temat nie robią na nas wrażenia. Jeszcze nie raz pokażemy się razem i może wszystko się uspokoi - powiedział w rozmowie z portalem.

Jacek Kurski, Edyta GórniakKoncert TVP "Murem za polskim mundurem" kosztował fortunę. Stawki z kosmosu

W programie "Rolnik szuka żony" Sebastian pokazał się jako uczuciowy człowiek, którego pasją jest ogród. Przed kamerami wyznał, że ma romantyczną duszę, chciałby znaleźć drugą połowę, mieć dom i dzieci. 

 
Więcej o: