"Murem za polskim mundurem". Maffashion skrytykowała występ Górniak, ta reaguje. "Ja się kłaniam żywym pomnikom, ty w tym czasie..."

Edyta Górniak postanowiła skomentować słowa Julii Kuczyńskiej. Influencerka skrytykowała występ wokalistki podczas koncertu "Murem za polskim mundurem". Nie było przyjemnie.

Więcej o koncercie "Murem za polskim mundurem" przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Miało być wielkie wydarzenie, a wyszło dosyć tandetnie. Tak twierdzą nie tylko widzowie, ale również znane postaci z show-biznesu. Wojciech Mann określił go mianem "grubo ciosanej propagandy", a Jakub Żulczyk "obrzydliwymi dożynkami". Jak się okazało, zagraniczne gwiazdy za występ dostały po 100 tys. złotych, a większość z nich śpiewała z playbacku. Podobną kwotę miała otrzymać również sama Edyta Górniak. Maffashion, która oglądała koncert nie powstrzymała się od negatywnego komentarza względem wokalistki. Ta postanowiła dosadnie jej odpowiedzieć.

Zobacz wideo Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery?

"Murem za polskim mundurem". Maffashion skrytykowała występ Górniak. Wzburzona wokalistka: Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy

Julia Kuczyńska negatywnie oceniła wybór piosenek Górniak i przyznała, że dla niej to zwykła hipokryzja. Wokalistka, gdy tylko dowiedziała się o wypowiedzi influencerki, postanowiła odpowiedzieć jej za pośrednictwem InstaStories. Udostępniła screen artykułu z wypowiedzią Maffashion. Napisała, że kiedy ona "kłania się pomnikom historii", influencerka zajmuje się modą. Nawiązała także do jej wieku i zarzuciła pychę.

Kiedy ja kłaniam się żywym pomnikom historii naszego kraju, ty w tym czasie promujesz modę... Przemyśl następnym razem swoją strategię promocyjną. Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy.

Edyta Górniak odpowiada MaffashionEdyta Górniak odpowiada Maffashion instagram/edytagorniak

Julia wygląda bardzo młodo i dziewczęco, ale Edyta Górniak chyba zapomniała, że influencerka ma 34 lata. Póki co Maffashion nie odniosła się do słów wokalistki. Myślicie, że jej reakcja jest przesadzona?

Więcej o: