Miłość jak z bajki? Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na początku związku nie mieli lekko: Iskry szły jak cholera

Pierwszy raz całowali się na imprezie u Lewandowskich. Po miesiącu Zofia Zborowska wiedziała, że Andrzej Wrona zostanie jej mężem. Co wówczas zrobiła? Zadzwoniła do taty.

Więcej na temat Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są dziś szczęśliwym małżeństwem. Niedawno powitali na świecie pierworodną - Nadzieję. Historia ich związku jest pasjonująca i pokazuje, że nawet nad prawdziwą miłością trzeba pracować.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała wzruszające nagranie, jak jej pies poznaje córeczkę

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pierwszy raz całowali się u Lewandowskich

Zborowska i Wrona na ścianceZborowska i Wrona na ściance KAPIF.pl

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się w 2018 roku. Aktorka skontaktowała się po raz pierwszy z siatkarzem, by zaproponować mu udział w jednej z akcji charytatywnych, której sama miała być twarzą. Sportowiec szybko odpisał, że nie ma możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu, do którego zresztą nigdy nie doszło. Niebawem miał jednak możliwość porozmawiać z aktorką osobiście. Podszedł do niej na imprezie, żeby się przedstawić. Zaczęli rozmawiać, a później utrzymywali kontakt przez media społecznościowe. 

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - przyznała Zborowska w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Zborowska podzieliła się radością z ojcem

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska zaręczyli sięAndrzej Wrona i Zosia Zborowska zaręczyli się Screen / Instagram / Zosia Zborowska

Okazuje się, że już po miesiącu Zborowska miała przeczucie, że znalazła tego jedynego. Na długo przed tym, nim Wrona jej się oświadczył, poinformowała ojca, o tym, że wyjdzie za mąż za siatkarza. 

Kiedy poznałam Andrzeja, zadzwoniłam do mojego taty i powiedziałam: Chcę ci tylko powiedzieć, że poznałam właśnie mojego przyszłego męża i ojca moich dzieci. A mój ojciec: Tak? Aha, a kto to jest? Ile się już spotykacie? Andrzej Wrona, siatkarz. A spotykamy się z miesiąc. Na co tata, jak to tata, odpowiedział: To może nie przesadzaj z takimi deklaracjami? - opowiadała aktorka w wywiadzie dla portalu LadneBebe.pl

Zborowska o Wronie: Nawet chyba przed utratą dziewictwa tyle nie czekałam

Zofia Zborowska, Andrzej WronaZofia Zborowska, Andrzej Wrona Instagram/zborowskazofia

Zakochani nie spieszyli się jednak. Ich relacja dojrzewała powoli. Nie było deklaracji i wspólnych planów. 

Przez wiele randek się tylko całowaliśmy. W opór! Nawet chyba przed utratą dziewictwa tyle nie czekałam. On bardzo chciał mi udowodnić, że nie jestem jego kolejną przygodą. Na szesnastej randce poszliśmy ze sobą do łóżka. Już w pewnym momencie liczyłam, bo myślałam, że może on mnie jak koleżankę do całowania traktuje. Nawet śmiałam się z przyjaciółkami, czy to wszystko na pewno idzie w dobrym kierunku - wspominała Zofia u Janachowskiej.

Na początku "Iskry szły jak cholera"

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Instagram/ @zborowskazofia

Zborowska w rozmowie z Marią Bator zdradziła również, że początek związku z siatkarzem nie był prosty. Wszystko dlatego, że zakochani mieli spory bagaż doświadczeń. 

Andrzej miał 30 lat, był kawalerem z ugruntowanymi nawykami, z silną relacją z kumplami. A ja byłam po trzech długich poważnych związkach. Wejście w taką relację – zarówno dla niego jak i dla mnie – było trudne. Iskry szły jak cholera. Teraz się śmieję, że pandemia nam bardzo pomogła, bo nagle musieliśmy się troszeczkę wyciszyć, a pojawienie się Nadzi otworzyło zupełnie nowy portal w naszym życiu, w naszym związku. To przepiękne doświadczenie – że mam partnera, na którym mogę polegać - czytamy na portalu dla rodziców LadneBebe.pl.

Zofia Zborowska o trudach ciąży 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Kapif

Zofia Zborowska wyznała w tym samy wywiadzie, że po ślubie siatkarz szybko zainicjował rozmowy na temat powiększenia rodziny. Starania o ciążę były jednak trudne. Aktorka przyznała, że straciła pierwsze dziecko. 

Moja historia macierzyństwa nie jest taka krótka, bo dokładnie dwa lata temu poroniłam. To było bardzo trudne doświadczenie. Potem miałam rok zbierania się i przygotowywania się, żeby spróbować ponownie - opowiadała.

Aktorka mogła liczyć na wsparcie rodziny. Miała też oparcie w mężu. 

Zrobiłyśmy to badanie i okazało się, że najprawdopodobniej mam zespół antyfosfolipidowy, który powoduje poronienia i może powodować ogromne trudności z zajściem w ciążę. Wtedy moja endokrynolog oddała mnie w ręce kolejnej wybitnej lekarki

Zofia Zborowska ostrożnie o drugiej ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej WronaZofia Zborowska i Andrzej Wrona instagram.com/zborowskazofia/

Zofia Zborowska poinformowała media o tym, że spodziewa się córki, dopiero gdy była w zaawansowanej ciąży. Długo ukrywała informację o swoim stanie, czego przyczyną były problemy z pierwszą, niedonoszoną ciążą.

Emocje nie były tak silne, jak przy pierwszej ciąży. Nie było łez wzruszenia. Andrzejowi oczy się zaświeciły, ale ja czułam lęk. Nastały trzy miesiące pełnego skupienia. Miałam zadanie do wykonania – zacząć przyjmować zastrzyki, dbać o siebie, nie denerwować się, przetrwać. Pod koniec trzeciego miesiąca okazało się, że ciąża jest zagrożona, więc musiałam przez cztery tygodnie leżeć i zrezygnować z dwóch seriali, w których wówczas grałam - mówiła w rozmowie z Bator.

Rodzina w komplecie

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem Wiesią Fot. Instagram/ w_kracze

Na początku sierpnia tego roku Zborowska i Wrona powitali na świecie córkę Nadzieję. Oboje w mediach społecznościowych relacjonują, jak pociecha zmieniła ich życie. Młodzi rodzice dzielą się obowiązkami. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA