Rodzina królewska wyda oświadczenie ws. księżnej Kate? Są nowe informacje

W sieci pojawiły się doniesienia o tym, że rodzina królewska szykuje się do wydania oświadczenia, w którym wyjawi nowe fakty o stanie zdrowia księżnej Kate. Magazyn "People" postanowił zweryfikować tę informację.

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla rodziny królewskiej. 17 stycznia w mediach społecznościowych royalsów pojawiła się informacja o tym, że księżna Kate trafiła do szpitala i miała operację jamy brzusznej. Od tego czasu żona księcia Williama przechodzi rekonwalescencję i odpoczywa w zaciszu domowym. Jej powrót do obowiązków jest zaplanowany po Wielkanocy. Wiele osób tworzy teorie na temat stanu zdrowia Kate Middleton. Oliwy do ognia dolało zdjęcie opublikowane na profilu rodziny królewskiej, na którym księżna Walii pozowała z dziećmi. Jak się okazało, fotografia była przerobiona, za co żona księcia Williama przeprosiła. To spotęgowało ilość wymysłów internautów, którzy sugerowali, że być może Middleton zaginęła lub rzekomo spodziewa się dziecka. Spekulacje się nie kończą, mimo że do sieci wypłynął filmik, na którym księżna Kate odwiedziła z mężem sklep w Windsorze. Tym razem plotkowano o oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Rodzina królewska wyda oświadczenie dotyczące księżnej Kate? "Plotki są bezpodstawne"

W sieci krążyły pogłoski o tym, że wkrótce rodzina królewska wyda oświadczenie, o którym została już poinformowana stacja BBC. Czego miał dotyczyć komunikat? Najczęściej w sieci pojawiała się teoria o tym, że royalsi w końcu wyjawią więcej szczegółów na temat zdrowia księżnej Kate. Niektórzy mieli nadzieję, że wspomną także o przebiegu leczenia króla Karola III. Magazyn "People" postanowił skontaktować się w sprawie oświadczenia z Pałacem Buckingham. Bezskutecznie. Pałac odmówił komentarza. Stacja BBC także nabrała wody w usta. Magazyn "People" nie ma jednak wątpliwości, że doniesienia ws. oficjalnego komunikatu są fałszywe i byłoby to bardzo nietypowe, gdyby wszyscy wiedzieli z takim dużym wyprzedzeniem o planach rodziny królewskiej. "Plotki są bezpodstawne" - przekazał magazyn "People". Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

 

Kto może pomóc księżnej Kate? Ekspert wskazuje na Meghan Markle

Po aferze z przerobionym zdjęciem księżna Kate musi mierzyć się z krytyką. Ekspert od public relations, Ryan McCormick, twierdzi, że Meghan Markle mogłaby jej pomóc. - Powiedziałbym jej, żeby wypowiadała się głośno i z pasją w obronie Kate. Księżna Sussex na pewno nie lubi być narażona na negatywne opinie w prasie, ale jest z tym zdecydowanie lepiej zaznajomiona niż Kate - powiedział w rozmowie z "The Mirror". Myślicie, że Markle zdecyduje się podać pomocną dłoń Middleton? ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate przerobiła zdjęcie królowej Elżbiety II? Agencja fotograficzna potwierdza! Jest komentarz

Meghan MarkleMeghan Markle Fot. REUTERS/Toby Melville

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.