Księżna Kate jest w szpitalu. Rodzina królewska wydała oświadczenie

Na profilu rodziny królewskiej opublikowano oficjalny komunikat. Księżna Kate trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Na jakiś czas musi zrezygnować z obowiązków.

Księżna Kate to członkini rodziny królewskiej i żona księcia Williama. Para wychowuje trójkę dzieci. Kate Middleton cieszy się nienaganną opinią, a jej każdy ruch spotyka się z zainteresowaniem mediów oraz fanów monarchii. Na profilu rodziny królewskiej opublikowano informację o tym, że księżna trafiła do szpitala, gdzie musiała przejść operację. Pałac przekazał najnowsze wiadomości o jej stanie zdrowia. W sieci pojawiły się słowa wsparcia dla Kate Middleton.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate trafiła do szpitala. Przeszła operację jamy brzusznej

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie zamieszczono ogłoszenie. Poinformowano, że Kate Middleton trafiła do szpitala i przeszła zaplanowaną operację jamy brzusznej, która zakończyła się powodzeniem. Życiu księżnej nic nie zagraża, jednak musi pozostać w szpitalu od dziesięciu do czternastu dni. Lekarze wydali opinię, że jej powrót do wykonywania obowiązków będzie możliwy dopiero po Wielkanocy. Pałac poinformował, że Kate Middleton docenia zainteresowanie fanów i mediów, jednak prosi o uszanowanie prywatności. "Ma nadzieję, że społeczeństwo zrozumie pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci. Chciałaby, aby jej osobiste informacje medyczne pozostały prywatne" - czytamy w ogłoszeniu. "Księżna Walii pragnie przeprosić wszystkie zainteresowane osoby za to, że musi przełożyć swoje nadchodzące zobowiązania (...)" – dodano.

 

Księżna Kate dostała wsparcie od fanów. Internauci życzą jej powrotu do zdrowia

Pod oficjalnym ogłoszeniem rodziny królewskiej pojawiło się dużo komentarzy od internautów, którzy życzyli Kate Middleton powrotu do zdrowia. "Mam nadzieję, że księżna wkrótce poczuje się lepiej", "Też miałam operację jamy brzusznej i wiem, że rekonwalescencja jest bardzo bolesna. Modlę się za księżną i doceniam jej pragnienie ochrony dzieci i prywatności", "Liczę na to, że nasza wspaniała księżna Walii szybko wróci do zdrowia. Życzę jej wszystkiego najlepszego. Kate, będziemy na ciebie czekać i wszyscy cię kochamy" - czytamy w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: To dlatego księżna Kate nie pojechała do umierającej królowej Elżbiety II. Tajemnica wyszła na jaw

Księżna KateKsiężna Kate Fot. E! News / Youtube / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.