Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski jest polskim aktorem. Jest znany z wielu popularnych seriali, na przykład „Magda M.” i „Czas honoru”. Występował w programach „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest związany z Tamarą Arciuch, z którą ma dwoje dzieci.

Imię i nazwisko: Bartłomiej Kasprzykowski
Data urodzenia: 19 maja 1977
Miejsce urodzenia: Szczecin
Zawód: aktor, lektor telewizyjny
Facebook: facebook.com/bartekkasprzykowskiofficial
Instagram: @kasprzykowskibartek

Bartek Kasprzykowski – kariera

Bartek Kasprzykowski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w 2000 roku. Rok po studiach został aktorem Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie grał do 2008 roku. Obecnie można go regularnie oglądać na deskach teatru In Vitro w Lublinie. Jest doceniany za grę w teatrze, za rolę w spektaklu „Kamienie w kieszeniach” w 2007 roku otrzymał Grand Prix na Festiwalu Kontrapunkt, który odbywa się w Szczecinie. Zdobył również Grand Prix na Festiwalu Wiosna Teatralna.
Szerszej publiczności jest znany z licznych ról serialowych w takich produkcjach jak: „Magda M.”, „Halo Hans!”, „Na dobre i na złe”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty”, „Teraz albo nigdy” i „Przyjaciółki”. W 2009 roku wziął udział w programie „Taniec z gwiazdami” emitowanym na antenie telewizji TVN. Aktor tańczył z Blanką Winiarską, z którą dotarli do finału i zajęli ostatecznie drugie miejsce. W 2015 roku Kasprzykowski wygrał program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor zdobył łącznie 120 tysięcy złotych, które przeznaczył na malborską fundację Szkoła Otwartych Serc. W piątej edycji programu po raz pierwszy zasiadł w jury programu.

Bartek Kasprzykowski – życie prywatne

Pierwsze małżeństwo aktora rozpadło się w 2008 roku. Obecnie Kasprzykowski jest związany z Tamarą Arciuch, która również jest rozwódką. Początkowo związek aktorów wzbudzał duże emocje, ponieważ Arciuch i Kasprzykowski spotykali się jeszcze zanim zakończyli swoje poprzednie związki. Para ma dwoje dzieci – starszego syna Michała i córkę Nadię.

bartek kasprzykowski

Więcej o:

bartek kasprzykowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.