Więcej o metamorfozach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl
Bartek Kasprzykowski zatęsknił za słońcem, piękną pogodą i odpoczynkiem z dala od polskiej rzeczywistości. Na profilu na Instagramie opublikował serię zdjęć z żoną, na których pozują na tle palm i błękitnego nieba. Jednak uwagę zwraca fryzura Tamary Arciuch. Rzadko możemy ją oglądać w takim wydaniu. Pokazała, że czasami lubi zaszaleć i tym razem wybrała "wakacyjne" warkoczyki.
Aktor i jego żona wspominali jeden z wakacyjnych wypadów. Widać, że bardzo dobrze się wtedy bawili, co potwierdził sam Kasprzykowski:
Odlecieliśmy (szczególnie na fotce nr trzy). Uwielbiamy wspominać wypady do raju. Ale czy to Ustka, czy fototapeta za plecami… Raj jest tam, gdzie ci, których kocham. Prawda? - napisał, po raz kolejny udowadniając, jak bardzo jest zakochany w Tamarze.
Internauci są zachwyceni tym, jak doskonale układa się pomiędzy małżonkami.
Jesteście mega. Tak trzymać.
Zakręceni, cudowni, autentyczni i mega pozytywni. Dużo dobra życzę!
Wyglądacie razem tak pięknie... Miło popatrzeć. Pozdrawiam - zwracają się do aktorów.
Związek Arciuch i Kasprzykowskiego początkowo budził sporo emocji. Oboje mają na koncie nieudane małżeństwa, plotkowano, że aktor jeszcze będąc z byłą żoną spotykał się z koleżanką z planu zdjęciowego do serialu "Halo Hans!". Kobieta nie wytrzymała doniesień o romansie męża i złożyła pozew o rozwód.
W tym aktorzy będą świętować 14 lat bycia razem. I do tej pory zapewniają o sile swojej miłości, która nie słabnie.
Królikowski mówi, jakim ojcem jest dla Jadzi. Wspomniał też o relacji z Izabelą
Topowa modelka już przed laty oskarżała wpływowych mężczyzn. Zamknięto ją w szpitalu psychiatrycznym
Kubicka zaskoczyła fanów nową fryzurą. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Izabella Miko wyjawiła, czy wraca do Polski na stałe. "Jest czyściutko, jest pięknie"
Syn Pierce'a Brosnana też zamarzył o sławie. 25-latek już zaczął karierę
Narożna bez ogródek o aferze u Martyniuków. "Mówimy o dziecku..."
Jacek Łągwa z Ich Troje w żałobie. Nie żyje jego mama. Była znaną aktorką
Zawodnik świętuje 33. urodziny i wspomina o metamorfozie. Schudła 60 kg