Arciuch i Kasprzykowski "odlecieli". Aktorka pokazała się z bardziej szalonej strony. Takiej fryzury się nie spodziewaliśmy!

Bartek Kasprzykowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Tamara Arciuch zazwyczaj jest wierna jednemu wizerunkowi, jednak teraz możemy zobaczyć jej inną prywatną odsłonę. Spójrzcie na fryzurę aktorki.

Więcej o metamorfozach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Bartek Kasprzykowski zatęsknił za słońcem, piękną pogodą i odpoczynkiem z dala od polskiej rzeczywistości. Na profilu na Instagramie opublikował serię zdjęć z żoną, na których pozują na tle palm i błękitnego nieba. Jednak uwagę zwraca fryzura Tamary Arciuch. Rzadko możemy ją oglądać w takim wydaniu. Pokazała, że czasami lubi zaszaleć i tym razem wybrała "wakacyjne" warkoczyki.

Zobacz wideo Pamiętacie, że się spotykali?

Tamara Arciuch w nowej fryzurze

Aktor i jego żona wspominali jeden z wakacyjnych wypadów. Widać, że bardzo dobrze się wtedy bawili, co potwierdził sam Kasprzykowski:

Odlecieliśmy (szczególnie na fotce nr trzy). Uwielbiamy wspominać wypady do raju. Ale czy to Ustka, czy fototapeta za plecami… Raj jest tam, gdzie ci, których kocham. Prawda? - napisał, po raz kolejny udowadniając, jak bardzo jest zakochany w Tamarze.
 

Internauci są zachwyceni tym, jak doskonale układa się pomiędzy małżonkami.

Jesteście mega. Tak trzymać.
Zakręceni, cudowni, autentyczni i mega pozytywni. Dużo dobra życzę!
Wyglądacie razem tak pięknie... Miło popatrzeć. Pozdrawiam - zwracają się do aktorów.

Związek Arciuch i Kasprzykowskiego początkowo budził sporo emocji. Oboje mają na koncie nieudane małżeństwa, plotkowano, że aktor jeszcze będąc z byłą żoną spotykał się z koleżanką z planu zdjęciowego do serialu "Halo Hans!". Kobieta nie wytrzymała doniesień o romansie męża i złożyła pozew o rozwód.

W tym aktorzy będą świętować 14 lat bycia razem. I do tej pory zapewniają o sile swojej miłości, która nie słabnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.