Tamara Arciuch pokazała córkę. Ale urosła! Te blond fale skądś już znamy

Tamara Arciuch z okazji świąt wielkanocnych pokazała córkę. A to niespodzianka! Wszystko dlatego, że aktorka rzadko publikuje zdjęcia swoich pociech. Jednak, gdy już to robi, ma ku temu konkretny powód.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak gwiazdy spędzają święta, przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są parą od 13 lat. Wspólnie wychowują 12-letniego syna Michała oraz sześcioletnią córkę Nadię. Z poprzedniego małżeństwa aktorka ma jeszcze syna Krzysztofa. Chłopak niedawno skończył 23 lata. Początkowo wydawało się, że w przyszłości pójdzie w ślady mamy, ale wybrał kompletnie inną ścieżkę. Oprócz udanego życia prywatnego aktorka spełnia się zawodowo. Popularność przyniosła jej rola w serialu "Niania". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" czy serialu "Tajemnica zawodowa".

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

Tamara Arciuch pokazała córkę. Wybrały się na spacer do lasu

Gwiazdorska para święta wielkanocne spędziła z rodziną i przyjaciółmi. Aktorka nie omieszkała pochwalić się urywkami z tych dni na Instagramie. Oprócz chwil przy suto zastawionym stole, były także spacery po lesie.

 

Aktorka co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia Nadii, jednak zazwyczaj stara się zasłonić dziecku twarz, by chronić jej wizerunek. W najnowszym poście internauci mieli okazję, by choć trochę przyjrzeć się, jak obecnie wygląda.

Na zdjęciach ze spaceru w lesie z rodziną i przyjaciółmi widać aktorkę, która trzyma za rękę sześcioletnią córkę. Na kolejnym zdjęciu Nadia jest zafascynowana runem leśnym, dlatego trudno w pełni dostrzec jej twarz.

Nadia Kasprzykowska na spacerze z rodzicamiNadia Kasprzykowska na spacerze z rodzicami Fot. @tamaraarciuch

Jedno jest pewne, długie, piękne blond włosy odziedziczyła po sławnej mamie. Urodę z pewnością też, nie bez powodu nazywana jest "mini mamą".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.