Tamara Arciuch pokazała córkę. Zdjęcia małej Nadii rozczuliły internautów. "Mini mama"

Tamara Arciuch dodała na Instagramie zdjęcie z córką. Przy okazji zdobyła się na wzruszające wyznanie. Każda mama ją zrozumie.

Tamara Arciuch należy do tej grupy gwiazd, która nie pokazuje twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Oprócz niej taką decyzję podjęła m.in. Anna Lewandowska, która jednak zapowiedziała, że w przyszłości może się to zmienić - jeśli Klara ją o to poprosi. Aktorka jednak co jakiś czas dodaje ujęcia z pociechami. Tym razem skupiła się na swojej córce Nadii.

Gwiazdy chętnie pokazują swoje dzieci na Instagramie. Bliźniaki Iglesiasa to prawdziwe słodziaki:

Zobacz wideo

Tamara Arciuch z córką

Dziewczynka przyszła na świat pod koniec listopada 2016 roku. Szczęśliwi rodzice opublikowali wtedy post na Instagramie, w którym podzielili się z fanami radosną nowiną. Przy okazji podziękowali za wsparcie i uszanowanie ich prywatności. Córka szybko stała się oczkiem w głowie rodziców i miała na ich życie duży wpływ.

Ona zmienia świat #miłośćbezgranic #tylewtemacie #córeczka - napisała aktorka pod zdjęciami, na których pokazała Nadię.
 

Na jednym z nich dziewczynka całuje mamę w policzek, na innych ujęciach widzimy, jak radosna patrzy w dal i moczy nogi w morzu. Nie da się ukryć, że łączy je silna więź. Jednak to, co jeszcze rzuca się w oczy, to ich podobieństwo. To samo zauważyli internauci, którzy przy okazji zostawili wiele miłych słów:

Śliczną ma pani córeczkę.
Mini mama.
Jak pięknie - piszą.

Nadia jest drugim dzieckiem Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego. W 2009 roku zostali rodzicami Michała. Wspólnie wychowują też syna aktorki - Krzysztofa - z poprzedniego małżeństwa z Bernardem Szycem. Fani "Niani" mogą go pamiętać z małej roli, jaką dostał w jednym odcinków, czym pochwaliła się jakiś czas temu jego mama.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.