[TYLKO U NAS] "TTBZ". Wiemy, kto zastąpi Bartka Kasprzykowskiego w fotelu jurora. To znany i lubiany aktor!

W wiosennej edycji "TTBZ" nie zobaczymy już lubianego Bartka Kasprzykowskiego. Z naszych informacji wynika, że jego miejsce zajmie Kacper Kuszewski.

W środę informowaliśmy o tym, że jeden z najbardziej lubianych członków jury hitowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Bartek Kasprzykowski żegna się z fotelem jurora. Jego miejsce ma zająć nie kto inny, tylko sam zwycięzca ostatniej edycji programu czyli Kacper Kuszewski.

Nowym jurorem będzie Kacper Kuszewski - poinformowała nas osoba z produkcji programu.

Aktora, znanego głównie z serialu "M jak miłość", zobaczymy już w najnowszej, 9. edycji programu, którego premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku. Przygotowania do nowego sezonu właśnie ruszyły.

To Bartek Kasprzykowski zadecydował, że chce zakończyć swoją przygodę z programem.

Tłumaczył, że chce więcej pracować w swoim zawodzie jako aktor. Produkcja show to zrozumiała - zdradził "SE" pracownik Polsatu.

Również sam aktor w rozmowie z portalem odniósł się do informacji na temat swojego odejścia z programu.

Tak, to prawda, choć to nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu - powiedział Bartek Kasprzykowski.

Co ciekawe, aktor miał interesującą propozycję, kto mógłby go zastąpić w fotelu jurora. I jak się właśnie okazało: trafił w dziesiątkę.

Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę.

Przypominamy: zwycięzcą 8. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"  był właśnie Kacper Kuszewski. Już wcześniej w programie mieliśmy sytuację, kiedy wygrany zasiadł w fotelu jurora. Było tak w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej oraz właśnie Bartka Kasprzykowskiego.

A jak Wy oceniacie ten wybór? Myślicie, że Kacper Kuszewski nadaje się na jurora "TTBZ"?

AG

Więcej o: