[TYLKO U NAS] "TTBZ". Wiemy, kto zastąpi Bartka Kasprzykowskiego w fotelu jurora. To znany i lubiany aktor!

W wiosennej edycji "TTBZ" nie zobaczymy już lubianego Bartka Kasprzykowskiego. Z naszych informacji wynika, że jego miejsce zajmie Kacper Kuszewski.

W środę informowaliśmy o tym, że jeden z najbardziej lubianych członków jury hitowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Bartek Kasprzykowski żegna się z fotelem jurora. Jego miejsce ma zająć nie kto inny, tylko sam zwycięzca ostatniej edycji programu czyli Kacper Kuszewski.

Nowym jurorem będzie Kacper Kuszewski - poinformowała nas osoba z produkcji programu.

Aktora, znanego głównie z serialu "M jak miłość", zobaczymy już w najnowszej, 9. edycji programu, którego premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku. Przygotowania do nowego sezonu właśnie ruszyły.

To Bartek Kasprzykowski zadecydował, że chce zakończyć swoją przygodę z programem.

Tłumaczył, że chce więcej pracować w swoim zawodzie jako aktor. Produkcja show to zrozumiała - zdradził "SE" pracownik Polsatu.

Również sam aktor w rozmowie z portalem odniósł się do informacji na temat swojego odejścia z programu.

Tak, to prawda, choć to nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu - powiedział Bartek Kasprzykowski.

Co ciekawe, aktor miał interesującą propozycję, kto mógłby go zastąpić w fotelu jurora. I jak się właśnie okazało: trafił w dziesiątkę.

Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę.

Przypominamy: zwycięzcą 8. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"  był właśnie Kacper Kuszewski. Już wcześniej w programie mieliśmy sytuację, kiedy wygrany zasiadł w fotelu jurora. Było tak w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej oraz właśnie Bartka Kasprzykowskiego.

A jak Wy oceniacie ten wybór? Myślicie, że Kacper Kuszewski nadaje się na jurora "TTBZ"?

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
"Twoja twarz brzmi znajomo". Bartek Kasprzykowski odchodizi z programu. Jego miejsce zajmie Kacper Kuszewski
Zaloguj się
 • Gość: Gosia

  Oceniono 11 razy 11

  Jeżeli będzie tak samo przebojowy i naturalny jak w śpiewaniu to CZEMU NIE!!!

 • Gość: oniga

  Oceniono 9 razy 9

  Kuszewski jest wszechstronny, czego się dotknie to na medal

 • maryla5-3-2

  Oceniono 5 razy 5

  To wybor trafiony w dziesiatke, dokladnie taki sam, jak wszystkie wystepy Kacpra w 8 edycji. Byl nie do pokonania.

 • Gość: .

  Oceniono 3 razy 3

  Kuszewski jest ok i sam dobrze śpiewa. Ja bym chciała, żeby Królikowskiego ktoś wymienił, zreszta reszta jury tez mogłaby zostać odświeżona

 • Gość: dana

  Oceniono 6 razy 2

  Bartek jak nie mial pracy to dobta byla ta fucha
  Teraz jak z Tamara wzial udzial w reklamie polsatu za miliony to rezygnuje.Chociaz wolalabym zeby odszedl oblesny Krolikowski.A propos czy odpowiedzial juz za wypadek

 • Gość: lalka

  Oceniono 1 raz 1

  Super wybór.

 • Gość: Gość

  0

  Teraz jeszcze Sylwka Sitkowiaka bakuje.

 • Gość: gosc z pozdrowieniami

  Oceniono 4 razy 0

  szkoda Pana Kasprzykowskiego lepiej aby odeszła ta lampucera Skrzynecka. _ jak ona mędzi po kazdym występie brak jej podstaw kultury ,wtraca swoje 5 groszy czy trzeba czy nie trzeba popisuje się swoja nędzna wiedzą ,wywalcie ją zamiaat Pana Kasprzkowskiego a Pan Kruszewski jest jak najbardziej na miejscu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX