Prywatna plaża, ogromny garaż, wielki ogród. Tak wygląda willa Lewandowskich na Mazurach

Okazały podjazd, który prowadzi do domu znajdującego się tuż nad brzegiem jeziora. Z tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na prywatną plażę. Nie brakuje ogromnego garażu, jest tu też miejsce na rozpalenie grilla. Choć brzmi to niemal jak opis z bajki, akcja rozgrywa się swojskim Stanclewie nad jeziorem Jełmuń, a właścicielami tej imponującej posiadłości są Robert i Anna Lewandowscy.
Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach EastNews

Dom Roberta i Anny Lewandowskich na Mazurach

Kilka lat temu Robert i Anna Lewandowscy postawili dom w miejscowości Stanclewo w Warmii. Każdą wolną chwilę spędzają razem właśnie w tym miejscu. Wakacje, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc...

Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach EastNews

Dom Roberta i Anny Lewandowskich na Mazurach

Historia miłosna Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny rozpoczęła się na Mazurach, może właśnie dlatego mają sentyment do tych okolic. Para poznała się tam na obozie integracyjnym w okresie studenckim. Ale niewiele brakowało, by do spotkania w ogóle nie doszło.

Mogłem nie jechać na obóz integracyjny na Mazurach, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć... Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę... Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany - mówił Robert Lewandowski w 'VIVIE!'.


Na Mazurach zaiskrzyło między nimi.

Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Wiedzieliśmy jednak, że każde z nas uprawia sport, bo byliśmy już na studiach na AWF-ie, gdzie trzeba coś ćwiczyć - dodała Anna Lewandowska.
Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach Dom Roberta i Ani Lewandowskich na Mazurach EastNews

Dom Roberta i Anny Lewandowskich na Mazurach

Cena działki z domem we wsi Stanclewo to 16-60 zł za m2. Przykładowa działka o powierzchni 11.600 m2 to koszt 200 tysięcy zł, dowiadujemy się z Stanclewo.nieruchomosci-online.pl. Przykładową działkę budowlaną można zaś kupić za 50 zł za m2, czytamy na Domy.pl. Gdyby miała 10000 m2, jej koszt wzrósłby do 500 tys zł.

Dom Ani i Roberta Lewandowskich na Mazurach Dom Ani i Roberta Lewandowskich na Mazurach EastNews

Dom Roberta i Anny Lewandowskich na Mazurach

Dom Lewandowskich jest naprawdę okazały, a ogród wokół niego - ogromny. Z pewnością nie mogą narzekać na widok z okna - dom postawiono tuż nad brzegiem jeziora Jełmuń. Robert Lewandowski jest zapalonym wędkarzem i podobno realizuje tam swoją pasję.

Robert i Anna Lewandowscy w domu na Mazurach Robert i Anna Lewandowscy w domu na Mazurach Screen / Instagram / Anna Lewandowska

Dom Lewandowskich w środku

Budynek z własnym dostępem do jeziora z jednej strony i szpalerem drzew z drugiej robi wrażenie. Jak się okazuje, drewniana konstrukcja prezentuje się okazale nie tylko z zewnątrz. Dzięki zdjęciom z Facebooka i Instagrama możemy zobaczyć jak ich dom wygląda w środku. 

Anna i Robert Lewandowscy w domu na Mazurach Anna i Robert Lewandowscy w domu na Mazurach Screen / Instagram / Anna Lewandowska

Dom Lewandowskich w środku

Ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia Lewandowscy spędzili także w tym właśnie miejscu. Wówczas oczekiwali jeszcze narodzin swojej córki, Klary.

Sprawdź: Modną odzież dla dzieci!

Anna i Robert Lewandowscy na Mazurach Anna i Robert Lewandowscy na Mazurach Screen / Instagram / Anna Lewandowska / Robert Lewandowski

Okolice domu Lewandowskich na Mazurach

Latem natomiast chętnie wypoczywają nad brzegiem jeziora.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.