Julia Kamińska zaskoczyła na okładce "VIVY!" nowym wyglądem i świetną sylwetką. A jak było kiedyś? Oj, różnie

Julia Kamińska nie ma (i nie miała) nic wspólnego z tytułową "BrzydUlą", w której postać kiedyś się wcielała. To piękna, seksowna kobieta o wspaniałej sylwetce. Potwierdziła to na okładce najnowszej "VIVY", gdzie zachwyca urodą, dojrzałością i pewnością siebie. Nie zawsze jednak wszystko było idealne. Był czas, kiedy figura Kamińskiej pozostawiała nieco (niewiele) do życzenia. Zobaczcie, jak zmieniała się w ciągu ostatnich lat.
Julia Kamińska Julia Kamińska VIVA!

Najnowsze wcielenie Julii Kamińskiej

Julia Kamińska nie na (i nie miała) ma nic wspólnego z tytułową 'BrzydUlą', w której postać kiedyś się wcielała. To piękna, seksowna kobieta o wspaniałej sylwetce. Na okładce najnowszej "VIVY!" widzimy ją również jako dojrzałą, zmysłową kobietę.

Jako 30-latka jestem bardziej świadoma tego, co sobą reprezentuję: mam doświadczenie w zawodzie, swój biznes, zaufanie do siebie, nie boję się podejmowania decyzji. Generalnie jestem z siebie bardziej zadowolona niż kilka lat temu. Jest coś takiego, niezależnie od płci czy zawodu, który wykonujemy, że w pewnym momencie czujemy ulgę. - powiedziała w rozmowie z pismem.

Kamińska na okładce to kolejna metamorfoza aktorki, naszym zdaniem zachwycająca. Nie zawsze jednak wszystko było idealne. Był czas, kiedy figura Kamińskiej pozostawiała nieco (niewiele) do życzenia, ale teraz jest już dobrze. Zobaczcie, jak zmieniała się w ciągu ostatnich lat.

Nudne okulary, jeszcze bardzie nudna grzywka, aparat na zębach i wyciągnięte chyba z babcinej szafy sweterki - twórcy 'BrzydUli' postarali się, żeby uczynić z głównej bohaterki postać idealnie nijaką. A pamiętacie, jak Kamińska wyglądała 'w cywilu', to znaczy prywatnie, bez serialowego kostiumu? Na zdjęciach Julia Kamińska w 2007 roku. Nudne okulary, jeszcze bardzie nudna grzywka, aparat na zębach i wyciągnięte chyba z babcinej szafy sweterki - twórcy 'BrzydUli' postarali się, żeby uczynić z głównej bohaterki postać idealnie nijaką. A pamiętacie, jak Kamińska wyglądała 'w cywilu', to znaczy prywatnie, bez serialowego kostiumu? Na zdjęciach Julia Kamińska w 2007 roku. Kapif

Julia Kamińska w 2007 roku

Nudne okulary, jeszcze bardzie nudna grzywka, aparat na zębach i wyciągnięte chyba z babcinej szafy sweterki - twórcy 'BrzydUli' postarali się, żeby uczynić z głównej bohaterki postać idealnie nijaką. A pamiętacie, jak Kamińska wyglądała 'w cywilu', to znaczy prywatnie, bez serialowego kostiumu? Na zdjęciach Julia Kamińska w 2007 roku.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska w 2008 roku

W Julii Kamińskiej z tamtego okresu trudno rozpoznać dzisiejszą seksbombę - wygląda raczej na dziewczynę z sąsiedztwa, którą można zaprosić na spacer. 'To, czy ktoś jest ładny, czy brzydki, nie zależy od tego, jak wygląda, tylko kim się czuje. Kiedyś czułam się brzydka i tak też postrzegało mnie otoczenie. Teraz rozumiem, że w życiu każdej dziewczyny jest 'brzydulowy' moment, kiedy ma się 14-15 lat. Mnie uważano za nieatrakcyjną. Chłopcy nie zwracali na mnie uwagi, dziewczyny nie zabiegały o przyjaźń. Przeżywałam to odtrącenie'
- mówiła w 2008 roku w rozmowie z 'Galą'.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska w 2009 roku i obecnie

Gdy porównamy stare zdjęcia ze współczesnymi, widzimy dwie różne kobiety. Jednak zmiana nie wzięła się znikąd - Julia ostro trenuje i stosuje dietę. Kamińska w 2009 roku i obecnie.

Julia Kamińska Julia Kamińska Screen z Instagram.com/Julia Kamińska

Treningi Julii Kamińskiej

Na Instagramie można znaleźć zdjęcia dokumentujące walkę Kamińskiej o zgrabną sylwetkę. 'Radość z cierpienia' - podpisała jedno z nich. 'Całe szczęście, że istnieją filtry, po treningu wygląda się lepiej, niż przed' - żartowała przy innym.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif/Screen z Instagram.com/Julia Kamińska

Fryzura

Aktorka często eksperymentowała z fryzurą - zarówno z kolorem jak i długością włosów.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Julia Kamińska nigdy nie miała złej figury, ale zdarzało się, że czasami przybywało jej kilka kilogramów, a potem ubywało. W 2016 roku zaprezentowała na jesiennej ramówce Polsatu płaski brzuch (zdjęcie po prawej). Po lewej - dla porównania - Kamińska rok wcześniej.

Julia Kamińska Julia Kamińska Screen z Instagram.com/Julia Kamińska

Dieta Julii Kamińskiej

Jak dba o figurę zdradziła w rozmowie z TVN:

Jestem na diecie wegetariańskiej od trzech lat. Bardzo sobie to chwalę. Lepiej się czuję, mniej choruję, bardzo uważam na to, co jem. Jakoś tak udaje mi się utrzymać wagę. To jest moja dieta, która wynika poniekąd z wrażliwości. Bardzo dobrą motywacją jest to, że teraz jest coraz ładniejsza pogoda. Biegałam już dwa razy. Zaczęłam robić brzuszki, ale skończyłam choć pewnie znów zacznę. Najlepiej ćwiczyć z kimś. Ja nie lubię biegać sama. Zawsze robię to z kimś, bo wtedy mogę gadać - mówiła w ubiegłym roku.
Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Metamorfoza Julii Kamińskiej

Po lewej Julia Kamińska w 2009 roku, po prawej zaś w 2013 roku.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Metamorfoza Julii Kamińskiej

Po lewej Julia Kamińska w 2010 roku, po prawej zaś w 2014 roku.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Metamorfoza Julii Kamińskiej

Po lewej Julia Kamińska w 2011 roku, po prawej zaś w 2015 roku.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Metamorfoza Julii Kamińskiej

Po lewej Julia Kamińska w 2013 roku, po prawej zaś w 2016 roku.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska kilka lat temu

Tak Julia Kamińska prezentowała się w 2009 roku podczas spektaklu w warszawskim Teatrze Komedia.

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska jako dziecko

Julia Kamińska przyszła na świat 30 lat temu, dokładnie 13 listopada 1987 roku.

Więcej o: