Arciuch pokazała ogród. Udekorowany taras i szklarnia. A jak wyglądają wnętrza domu? [ZDJĘCIA]

Tamara Arciuch pochwaliła się ogrodem. Razem z Bartkiem Kasprzykowskim i rodziną mieszkają w domu pod Warszawą.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski tworzą jeden z bardziej zgranych duetów polskiego show-biznesu. Poznali się w 2007 roku na planie serialu "Halo Hans". Oboje byli jednak w innych związkach. Połączyło ich na tyle silne uczucie, że postanowili dać sobie szansę i od 13 lat tworzą szczęśliwą parę. Doczekali się dwójki dzieci: Michała i Nadii. Rodzina mieszka w domu z ogrodem pod Warszawą. Na Instagramie aktorka chętnie urywa rąbka tajemnicy, jak urządziła cztery kąty.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

Piękny ogród  

Aktorka jest bardzo dumna ze swojego ogrodu. To właśnie tę część domu najchętniej pokazuje na Instagramie. Na najnowszym nagraniu możemy podziwiać taras, pięknie przyozdobioną kolorowymi lampkami wiatę, a także ceglany grill. Arciuch pochwaliła się licznymi, wypielęgnowanymi krzewami i kwiatami. Wiadomo, że na zielonym terenie znajduje się również mała szklarnia. Kiedy tylko pogoda dopisuje, rodzina uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu natury i zieleni.

 

Syn Tamary Arciuch w jej ogrodzieSyn Tamary Arciuch w jej ogrodzie Fot. @tamara.arciuch

Dużo drewna w salonie

Reszta domu aktorskiej pary jest już większą tajemnicą. Na pojedynczych zdjęciach na Instagramie widać, że główne miejsce w salonie zajmuje duża, szara kanapa i dywan w tym samym kolorze. W pomieszczeniu dominuje klasyczne drewno, które widzimy np. na podłodze. Drewniana jest także większość mebli. Małżeństwo zrezygnowało z tradycyjnych grzejników na rzecz ogrzewania kanałowego. W salonie jest także kominek.

 

Salon Tamary ArciuchSalon Tamary Arciuch Fot. @tamara.arciuch

Sypialnia z toaletką

W sypialni pary ściany są białe, a drzwi z jasnego drewna. W pokoju znalazła się toaletka z białym blatem, na której stoi lustro i wazon z kwiatami. O ścianę oparte jest lustro w drewnianej ramie. Robienie makijażu w takich okolicznościach musi być niezwykle przyjemne. Pod drugą ścianą stoi łóżko. Przy nim widać półki ze zdjęciami w ramce.

 

Kuchnia z dziecięcymi rysunkami

Widać, że w domu mieszkają dzieci. W kuchni i na ścianach można znaleźć powieszone rysunki, które z pewnością wyszły spod ręki pociech pary. Dzięki temu wnętrze wydaje się bardzo rodzinne i ciepłe. Dominują białe ściany, jak w większości pomieszczeń. Świetnie to współgra z drewnianymi ramami okien. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

 

Kuchnia Tamary ArciuchKuchnia Tamary Arciuch Fot. @tamara.arciuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.