Tamara Arciuch wybrała się na basen. Zapozowała bez grama makijażu. W takim stanie jest jej cera

Tamara Arciuch opublikowała na InstaStories zdjęcia z basenu. Aktorka nie ma na nich makijażu.

W ostatnim czasie wiele się mówi o naturalności, a gwiazdy coraz chętniej pokazują się w mediach społecznościowych bez makijażu. Do tego grona można zaliczyć m.in. Joannę Koroniewską, Aleksandrę Żebrowską czy Zofię Zborowską. Niektóre celebrytki idą o krok dalej i w naturalnej wersji pojawiają się nawet na czerwonym dywanie. Wspomniana żona Michała Żebrowskiego ostatnio nawet dołączyła do akcji i chce apelować, by retuszowane zdjęcia, publikowane w mediach, były oznaczane - co nie końca spodobało się Agacie Rubik, o czym przeczytacie TUTAJ. Do aktorek, które są dumne ze swojej naturalnej twarzy, dołączyła Tamara Arciuch.

Zobacz wideo Uwielbiamy w każdym wydaniu!

Tamara Arciuch bez makijażu. Tak wygląda naprawdę

Tamara Arciuch niedawno wybrała się na basen. Kadrami z pływalni pochwaliła się na Instagramie. Dodała dwa ujęcia. "Pływanko" i "Gift po okularach pływackich" - podpisała je. Aktorka na pierwszym zdjęciu pozuje w czepku i widać, że wybrała jednoczęściowy strój. Na drugim ma rozpuszczone włosy, które już wysuszyła.

Na obu jednak pozuje bez makijażu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda w naturalnej wersji. Tamara Arciuch ma promienną, gładką cerę, z naturalnymi czerwonościami i delikatnymi, uroczymi zmarszczkami w okolicach oczu. Aktorka wygląda pięknie i naprawdę lubimy ją i w takiej wersji! Pod spodem publikujemy zdjęcia, o których piszemy. Chcecie obejrzeć jeszcze więcej kadrów z Tamarą Arciuch? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony!

Tamara Arciuch bez makijażuTamara Arciuch bez makijażu Instagram.com/ tamara.arciuch

Tamara Arciuch bez makijażuTamara Arciuch bez makijażu Instagram.com/ tamara.arciuch

Jak dba o siebie Tamara Arciuch?

Tamara Arciuch kilka lat temu nie wyobrażała sobie wyjścia bez delikatnego makijażu. Jak mówiła wtedy w rozmowie z agencją Newseria Lifstyle: "Mam trochę skórę wrażliwą, czasami skłonną do zaczerwienień, więc podkład, który to ukryje, a jednocześnie nie da efektu maski, na pewno znajdzie się w mojej kosmetyczce". Wtedy dodała też, że lubi podkreślać urodę szminką i delikatnymi błyszczykami, co też poleciła innym kobietom. Teraz jednak potrafi wyjść w wersji no make up. Aktorka w tym roku skończyła 48 lat i zachwyca. Na Instagramie czasami pokazuje, jak wykonuje ćwiczenia na macie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.