Tamara Arciuch uczciła urodziny syna wspólnym zdjęciem. Michał skończył już 12 lat. "Najlepszego, kochany"

Syn Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego obchodzi 12. urodziny. Aktorka złożyła chłopcu życzenia, które ozdobiła piękną fotografią.

W ostatnich tygodniach instagramowy profil Tamary Arciuch stał się albumem jej prywatnych wspomnień z członkami rodziny. Najpierw aktorka z okazji 44. urodzin Bartka Kasprzykowskiego uraczyła internautów serią zdjęć z ukochanym, a później celebrowała Dzień Matki i Dzień Dziecka, dodając archiwalne fotografie swojej rodzicielki i trojga pociech - Krzysztofa, Michała i Nadii.

Teraz przyszedł czas na osobiste święto młodszego z synów. Chłopiec obchodzi 12. urodziny i doczekał się opublikowanych przez mamę w social mediach życzeń. 

Zobacz wideo Tamara Arciuch gra w nowej produkcji TVN-u!

Tamara Arciuch z synem na zdjęciu sprzed lat

12 lat. Wszystkiego najlepszego, kochany synku! #birthday #son #Michał #macierzyństwo - napisała na Instagramie gwiazda programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Do życzeń dla nastolatka dołączyła pamiątkę sprzed dekady: czarno-białą fotografię, na której trzyma nowo narodzonego Michała w ramionach. 

 

3 czerwca to dla Tamary Arciuch podwójne święto, ponieważ gwiazda obchodzi wtedy również swoje imieniny, a narodziny syna w tym dniu były dla niej najlepszym prezentem. 

Mój najpiękniejszy prezent na imieniny. 3.06.2009, godz. 23.33 - wspominała w ubiegłym roku. 

Krzysztof Szyc - pierworodny Arciuch

Partnerka Bartka Kasprzykowskiego nie publikuje w sieci zbyt często wizerunku młodszych pociech - wspomnianego solenizanta i jego młodszej, czteroletniej siostry. Niedawno jednak udostępniła zdjęcie najstarszego, już dorosłego syna z pierwszego małżeństwa. 

Krzysztof Szyc ma już 22 lata. Na co dzień mieszka w Gdyni i zajmuje się dziennikarstwem muzycznym. Pracuje w internetowej stacji Aktywne Radio, gdzie prowadzi audycję "Smells Like Toxic".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.