Bartek Kasprzykowski wspomina pracę na planie "Rancza". "Do łatwych nie należała". Zwrócił się do Cezarego Żaka

Bartłomiej Kasprzykowski opublikował stare zdjęcie z Cezarym Żakiem. Aktor podziękował koledze za wiele wskazówek, które otrzymał od niego podczas pracy na planie "Rancza". Internauci: Tęsknimy!

Jeśli wierzyć plotkom, powstanie kontynuacja "Rancza" w wersji filmowej. Fani już nie mogą się doczekać, zwłaszcza, że wiele osób nadrabia stare odcinku serialu na Netfliksie (wszystkie sezony pojawiły się na platformie 16 grudnia 2020 roku). Widzów interesuje, jak dziś wyglądają aktorzy grający w produkcji i jak mogłyby się potoczyć losy ich bohaterów. Na Instgaramie pracę na planie wspomniał właśnie Bartek Kasprzykowski. Aktor wrzucił pamiątkowe zdjęcie, na którym pozuje u boku Cezarego Żaka, który wcielał się w rolę biskupa Kozioła.

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 2020

Bartek Kasprzykowski wspomina pracę na planie "Rancza". "Do łatwych nie należała". Zwrócił się do Cezarego Żaka

Bartłomiej Kasprzykowski grał początkowo wikarego w Wilkowyjach. Kiedy jednak proboszcz Piotr Kozioł został biskupem (ostatnie odcinki ósmego sezonu), bohater przejął czynności szefa parafii. Aktor nie ukrywa, że pracując na planie serialu, wiele nauczył się od starszego i bardziej doświadczonego kolegi po fachu. Poświęcił mu najnowszy wpis na Instagramie.

Praca w terenie Wilkowyj do łatwych nie należała, ale ta dwójka - mistrz i uczeń - była niezastąpiona. Prywatnie Cezary Żak to dla mnie mistrz. Tęsknota za „Ranczem” to tęsknota za nim. Może los postawi mi tego wspaniałego aktora na drodze? Jestem mu wdzięczny za wiele - za przykład, postawę, technikę aktorską, sprawność i etykę, dowcip i mądrość, za sympatię, jaką mnie darzy. Jesteś wspaniały mistrzu - napisał Kasprzykowski.
 

Internauci masowo pisali, że tęsknią za produkcją i bohaterami Wilkowyj. Wiele osób stwierdziło, że "Ranczo" było najlepszym serialem, który emitowany był w naszym kraju.

Uwielbiam serial i mistrza! Tęsknimy!
Też uwielbiam pana Żaka. "Ranczo" to mój number one!
Najlepszy serial i aktorzy.

Fakt, obsada była skompletowana idealnie. Każdy świetnie oddał charakter swojej postaci. Nic dziwnego, że serial miał rekordowe wyniki oglądalności. Swego czasu był chętniej oglądaną produkcją niż "M jak miłość", które od 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce.

Anna Wójcik - Kasia Solejuk z 'Rancza'Jak wygląda dziś Kaśka Solejuk? Aktorka wyrosła na piękną kobietę z burzą loków